MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Junior-repre 2019

Na stránkách Juniorské reprezentace a Výběru dorostu bylo zveřejněno složení týmu pro sezónu 2019. Případné další doplnění proběhne na jaře. Vítám do týmu nováčky a uvidíme se na Úvodním reprezentačním srazu 9.-11.11.2018 na Singltreku pod Smrkem.

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Zápis ze shromáždění sekce MTBO 2018

V sobotu 20. 10. proběhlo v Praze Shromáždění sekce MTBO pro rok 2018. Na programu bylo více bodů než obvykle, kromě otázek tuzemských soutěží a naší reprezentace proběhla i volba výkonného výboru sekce  a došlo i na otázky českého zapojení do mezinárodních aktivit. Je zveřejněn zápis z jednání, v nejbližší době budou dále upraveny příslušné prováděcí dokumenty sekce. 

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Přihlášky na MAUDICUP spuštěny

Spustili jsme přihlášky na dva otevřené závody 10. ročníku MTBO MAUDI CUPu. Pro zjednodušení zpracování přihlášek prosíme všechny závodníky, aby se přihlásili přes samostatný webový formulář, na každý závod zvlášť. Zaškrtněte taky, zda se zúčastníte večerního vyhlašování ČP MTBO 2018. Odkazy najdete níže.

Více informací.
Jarka Švarcbachová | Komentáře: 2

Závody v Blansku zrušeny!

Nepěkné informace z Blanska, které během víkendu prosakovaly na veřejnost, se bohužel ukázaly jako zcela pravdivé. V současné době je odtěžena cca třetina závodního prostoru a do termínu závodu po lese nezbyde ani památka. Uspořádat závod legálně v jiném prostoru pořadatelé vyhodnotili jako nereálnou variantu a rozhodli se přistoupit k radikálnímu řešení. Poslední dvě kola ČP MTBO a MČR družstev jsou v tuto chvíli zrušena bez náhrady. Závěrečné vyhlášení výsledků ČP MTBO proběhne formou happeningu s předběžně stanovenou lokalitou Zvůle u Kunžaku.

Vůbec nás tato situace netěší, nicméně věřime, že chápete závažnost situace, do které se pořadatelé dostali. V ORISu je nová událost -  Český pohár MTBO 2018 - Vyhlášení výsledků, závěrečná vyjíždka. Prosíme o nahlášení zájmu o účast formou přihlášky, aby pořadatelé mohli připravit dostatečně kapacitní zázemí alespoň pro tuto aktivitu. Další podrobnosti budou brzy následovat.

Více informací.
Pavel Štáfek | Komentáře: 5

Stavíme družstva mládeže

Pro letošek jsme se rozhodli podpořit týmového ducha našich nejmenších bikerů v rámci závěrečného závodu MČR družstev. Pokud jsi závodník kategorie MW11-14-17-20 a chceš jet družstva, případně pokud máte v klubu mládežníky, které nestavíte do klubové sestavy, prosím, čtěte následující řádky.

Více informací.
Pavel Štáfek | Komentáře: 6
Celkem: 1579
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru