MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

MAUDICUP 2019

Zveme všechny ostřílené i začínající MTBO závodníky na 11. ročník MAUDICUPu, osvědčeného zavíráku sezóny v krásné krajině v okolí Kostelce nad Černými lesy. Letos mapuje Radek KLádin Laciga. 

Potvrzeny máme hodnotné ceny pro vítěze i do tomboly pro všechny zúčastněné.

Více info najdete na webu www.maudicup.cz  a přihlašovat se můžete v systému ORIS

Těší se na vás tým pořadatelů z KNC

Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

První cenné kovy z ME

Z úvodního middlu si česká výprava veze hned několik medailí: Mistrem Evropy se ve dvacítkách stal Jan Hašek, v ženských dvacítkách dojela třetí Vilma Králová. V dorosteneckých kategoriích jsme získali stříbro díky výbornému výkonu Rozálie Kuchařové. Pouhé tři sekundy pak dělily od bronzové medaile čtvrtého v M17 Matěje Tumu. Úspěšný byl i Czech MTBO Masters Team, druhé místo Ivy Mědílkové a třetí Martina Štěňhy a Jirky Krále ve svých kategoriích jsou v daných podmínkách a konkurenci výtečné. 

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Srovnávací závod MW14-MW17

V sobotu 14.9. proběhne na middlu  (15.závod ČP),  těsně před uzávěrkou nominace na ME dorostu a ME juniorů v Německu, srovnávací závod M14-M17 a W14-W17 (stejná trať). Největší dorostenecké reprezentační hvězdy Rozálie Kuchařová a Matěj Tuma sice startovat nebudou (vzhledem z tomu, že jsou z pořádajícího Sportcentra Jičín), ale i tak mají potenciální budoucí reprezentanti ze čtrnáctek jedinečnou možnost srovnání se svými staršími zkušenějšími soupeři.    

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Víkend v Kačici

Závodní smršť čtyř pohárových víkendů v průběhu šesti týdnů po zájezdu do Maďarska pokračuje víkendem v Kačici u Kladna. Připraveno je Mistrovství ČR ve sprintu, závod štafet a pohárový middle. Hlavním zdrojem informací o závodech jsou v tomto případě ORIS a stránka závodu na Facebooku.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1631 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru