MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Seminář pro MTBO mapaře a pořadatele závodů

Seminář pro MTBO mapaře a pořadatele závodů Jestli se chceš zlepšit v oblasti kreslení MTBO map, stavby tratí a pořádání závodů, zařaď do svého kalendáře i jarní Seminář pro pořadatele a mapaře. Na programu bude přehled novinek v pravidlech, sjednocení pohledů na kreslení MTBO map včetně praktických ukázek, tipy ke stavbě tratí od předních stavitelů a další pomoc v oblasti pořádání a medializace vašich závodů. Účast na semináři je bezplatná, je nutno se předem registrovat v ORIS. Garantované místo již mají zástupci letošních pořadatelů, kteří potvrdili účast v lednovém dotazníku.  V prvním termínu přihlášek je možno z klubu delegovat max. 2 účastníky, případní další zájemci budou mít možnost poté zaplnit zbývající volná místa. Termín konání je sobota 7. dubna, místo konání většina z vás dobře zná :-) Seminář je jednodenní bez ubytování.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Silniční objemové soustředění junior-repre

Právě v tomto okamžiku sedí téměř kompletní juniorsko-dorostenecký tým na palubě letu QS1152 do Malagy. Ve španělské Andalusii juniory a dorostence v následujících deseti dnech čeká slušná porce silničních kilometrů v rámci Silničního objemového soutředění. Tradiční sdílené fotoalbum, kde by se snad průběžně měly objevovat nějaké fotky, můžete sledovat zde.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Spuštěny přihlášky na MTBO Kids Camp 2018

Spuštěny přihlášky na MTBO Kids Camp 2018 Venku sice mrzne až praští, ale správný rodič už touhle dobou dávno připravuje letněprázdninový program pro svoje ratolesti. Bikerským rodinám s tím trochu pomůžeme. MTBO Kids Camp je tu opět pro všechny akční děti v již tradičním srpnovém termínu. Přihlašujte přes ORIS.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

MAUDICUP 2017 je úspěšně za námi

MAUDICUP aneb memoriál mojí babičky letos už podeváté předvedl, jak jsou babičky důležité. Počasí a úžasná atmosféra nakonec převážily adrenalín náročné přípravy a teď už se můžete kochat fotkami, porovnávat výsledky, a taky zakreslovat postupy na mtbo.eu. Děkujeme všem závodníkům za účast, a to nejen junior repre a mistrům světa, jejichž start v našem závodě je pro nás pocta, ale také nováčkům a hlavně dětem, které zkoušejí MTBO v čím dál hojnějším počtu. Více informací.
Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0
Celkem: 1518
|< << 2 3 4 5 6 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot