MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Přihlášky na MAUDICUP 2019 prodlouženy do půlnoci 28.10.

S ohledem na prodloužený víkend jsme se rozhodli posunout termín přihlášek do dnešní půlnoci, tj. do 28.10. 23:59. Přihlaste se a užijte si poslední MTBO závod sezony v lesích u Kostelce nad Černými lesy. MAUDICUP aneb memoriál mojí babičky má tu výhodu, že počasí shora hlídá babička, takže nehleďte na předpověď, pršet nebude. 

Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

Pokyny a startovky do Zvůle

Na webu posledních pohárových závodů tohoto roku jsou kromě posledních novinek již dostupné i pokyny a startovky. Předpověď počasí na víkend je čím dál lepší, nezapomeňte na opalovací krém a správný pitný režim. Doporučujeme se na sobotu pořádně vyspat, neboť program bude nabitý a věříme, že si nenecháte ujít ani závěrečný večerní program s dekorováním vítězů ČP.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

MAUDICUP 2019

Zveme všechny ostřílené i začínající MTBO závodníky na 11. ročník MAUDICUPu, osvědčeného zavíráku sezóny v krásné krajině v okolí Kostelce nad Černými lesy. Letos mapuje Radek KLádin Laciga. 

Potvrzeny máme hodnotné ceny pro vítěze i do tomboly pro všechny zúčastněné.

Více info najdete na webu www.maudicup.cz  a přihlašovat se můžete v systému ORIS

Těší se na vás tým pořadatelů z KNC

Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

První cenné kovy z ME

Z úvodního middlu si česká výprava veze hned několik medailí: Mistrem Evropy se ve dvacítkách stal Jan Hašek, v ženských dvacítkách dojela třetí Vilma Králová. V dorosteneckých kategoriích jsme získali stříbro díky výbornému výkonu Rozálie Kuchařové. Pouhé tři sekundy pak dělily od bronzové medaile čtvrtého v M17 Matěje Tumu. Úspěšný byl i Czech MTBO Masters Team, druhé místo Ivy Mědílkové a třetí Martina Štěňhy a Jirky Krále ve svých kategoriích jsou v daných podmínkách a konkurenci výtečné. 

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1609 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru