MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Ani ME a JME letos nebude.

Letošní mezinárodní sezona se rozplynula, jako pára nad hrncem. IOF dnes vydala rozhodnutí, které reaguje na poslední změny v pravidlech pro vstup do Finska a zrušila tak i letošní ME a JME MTBO. Važme si toho, že alespoň doma můžeme závodit relativně bez omezení a doufejme, že příští rok bude lepší. 

Jirka -Albert- Vraný | Komentáře: 0

OE2020 bude a máme rozpis

Snažíme se pro vás připravit krásné závody, mapaři mapují, stavitelé staví, centrum a povolení máme. 8. a 9. kolo Českého poháru proběhne 19.-20.9.2020 v Čachnově na Vysočině. Využijeme částečně původně nachystané prostory a s velkými závody se vrátíme v roce 2022. Zde je schválený rozpis závodu, přihlášky a vše kolem spustíme 25. srpna ve 12:00 v ORISu. Aktualizovali jsme taky mapy v sekci BULLETINS.

Alda Linhart | Komentáře: 0

MS a JMS MTBO 2020 definitivně zrušeno

Po zrušení MS a JMS v Jeseníkách se o uspořádání vrcholné MTBO akce přihlásili Portugalci, kteří původně měli v náhradním říjnovém termínu pořádat ME a JME. Bohužel po zvážení situace kolem nemoci Covid-19, zejména výrazných omezení mezinárodního cestování, nakonec Council IOF 31.7. pořádání MS a JMS 2020 definitivně zrušil. Pro reprezentační týmy tak, doufejme, bude vrcholem roku ME a JME ve Finsku. Ani tam ale není sitace úplně jednoduchá a omezení na vstupu do Finska můžou účast některých zemí (včetně ČR) ohrozit. 

Jirka -Albert- Vraný | Komentáře: 0
Celkem: 1626 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru