MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Doprovodné aktivity vlakové soupravy ORIENT EXPRESS

Doprovodné aktivity vlakové soupravy ORIENT EXPRESS Již o víkendu se roztočí kola vlakové soupravy ORIENT EXPRESS a zavezou vás na území notoricky známé všem pěším orientačním běžcům - Skalky u Protivanova - na rozmezí Moravského krasu a Drahanské vrchoviny. Část prostoru byla využita dokonce i při českém poháru MTBO v roce 2004 (pořadatel Pells MTBO Team). Oba víkendové závody se jedou kromě zařazení do nejvyšší soutěže MTBO také jako závody WMS (World Masters Series) a zejména jako Haven MISTROVSTVÍ ČR. Protože o závodech se toho hodně dočtete v pokynech (Bulletin 3), které vyjdou později, pojďme se nyní podívat na to, co vás čeká mimo závodní klání.
Alda Linhart | Komentáře: 0

Ubytování ve vlastním na OE2018

Ubytování ve vlastním na OE2018 Prosíme závodníky, kteří se ještě nepřihlásili k ubytování ve vlastním stanu či karavanu a plánují využít naše zázemí k noclehu (WC, sprchy), aby tak učinili v ORISu nejpozději do středy 13.6. Zjednodušíte tím práci nejen nám při prezentaci, urychlíte vaše odbavení, ale budete také mít jistotu, že se do kempu bez problémů vejdete. Přihlašujte přes doplňkové služby u sobotního závodu.
Děkujeme za pochopení a férový přístup k pořadateli a ostatním závodníkům.
Alda Linhart | Komentáře: 0

Aktuálně z MTBO bitvy o Karlovy Vary

Aktuálně z MTBO bitvy o Karlovy Vary Elitní mistrovské tituly ve sprintu si z hravého lázeňského terénu vezou Naděžda Reifová (TSU) a Kryštof Bogar (BOR). V MČR štafet byly nejrychlejší sestavy USK Praha (Lacigová, Hrdinová, Tichovská) a OK Jiskra Nový Bor (F. Bogar, Svoboda, K. Bogar). Nedělní závod WRE na krátké trati vyhrála Martina Tichovská, mezi muži dokončil zlatý hattrick Kryštof Bogar. Výsledky hledejte v ORISu, nějaké fotky ze soboty tady.
Pavel Štáfek | Komentáře: 1

Mistři jedou zadarmo!

Ve středu se rozhodlo, že na ORIENT EXPRESS závodech můžete jet v mistrovských kategoriích zadarmo. Tedy, pokud se včas přihlásíte a jste řádně registrováni v MTBO sekci našeho milého svazu. To znamená, že ušetřené prostředky můžete investovat jinde, například do pitného režimu ve stánku našeho titulárního sponzora. Na základě této informace jsme aktualizovali rozpis.

Více informací.
Alda Linhart | Komentáře: 0

HAVEN věci

HAVEN věci Kdyby někdo chtěl na MTBO víkend do Varů přivést něco z naší nabídky na www.haven.cz, tak ať se mi ozve na 604417408 nebo na vojtech@importeri.com

Stánek bude mít otevřeno v sobotu chvilku ráno a pak až od 17:00 do tmy a v neděli celý den.

Vojta Buri | Komentáře: 0
Celkem: 1552
|< << 3 4 5 6 7 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot