MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Martin Ševčík vítězem Tipo Cupu 2019

Maďarský dvojzávod Tipo Cup, který byl zároveň 11. a 12. kolem ČP MTBO byl pro závodníky velmi náročnou zkouškou. Nejlépe si vedl Martin Ševčík, který oba závody vyhrál. Mezi ženami se z české výpravy nejvíce dařilo Štěpánce Staňkové, která v součtu obou dnů skončila druhá za slovenskou závodnicí Natálií Tyszovou.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Na Vysočině probíhá MTBO Kids Camp

V lesích kolem Svratky v tomto týdnu probíhá letošní MTBO tréninkový camp určený speciálně pro děti. Účastní se 27 dětí z celé republiky, kromě speciálních tréninků je pro děti připraven i pestrý doplňkový program.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Možnost zapůjčení SIAC čipů na ČP do Maďarska také od Sporticusu

Následující pohárový víkend ČP MTBO v Maďarsku (24.-25.8.) se pojede na delší bezkontaktní režim (AIR+), dosah 1,5m. Z toho důvodu je nutné mít SIAC čip, krabičky totiž nemají díru na čip. Kdo bude chtít čip zapůjčit, má možnost buď u pořadatelů za 2 EUR nebo u SPORTICUSU za 50kč - budu samozřejmě rád, když si půjčíte čipy od nás. V případě zájmu napište prosím na mirek.kalina@sporticus.cz - pošlu vám rovnou číslo čipu pro přihlášení. Cena bude 50kč za víkend.

Mirek Kalina | Komentáře: 0

MS MTBO na ČT

Medailových úspěchů naší reprezentace si všímají i velká média. Souhrnná reportáž České televize o MS MTBO 2019 v Dánsku má stopáž okolo 80 minut a 10. 8. ve 13:00 ji můžete sledovat v premiéře. Kdo nestihne, bude k vidění i na webu ČT.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1631 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru