MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

World Masters Series (WMS) 2018

Během MTBO O-Ringenu byla ukončena WMS 2018. V letošním roce naši veteránští bikeři velkou stopu nezanechali. Bylo to z důvodu malého počtu závodů, protože většina měla jen MČR v Suchém a mistrovství světa v Maďarsku. Jinak by určitě Burda či Jašík byli v pořadí ještě výše. Přesto nějaká pódiová umístění máme.

Výsledky zde

kvízová otázka - najdi na fotce české účastníky závěrečného vyhlášení ve Švédsku :-)

Kekety | Komentáře: 0

MS/JMS/MED juniorské fotky

Tak jsme tady, na místě činu v rakouském Zwettlu :-). Zítra nás čeká model a v úterý začíná ostrý závodní program úvodním hromadným startem. Zůstaňte naladěni a průběžně doplňované fotky ve sdíleném juniorském albu můžete sledovat tady.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Juniorské přípravné soustředění před JMS a MED

Junior-repre dnes vyrazila poladit formu před JMS a MED na Přípravné soustředění do Villachu (Juniorské MS a ME dorostu začíná, stejně jako MS dospělých, za 10 dní v Rakousku). Na programu soustředění jsou závody Mistrovství Rakouska a navazující dvoudenní tréninkový kemp. Fotky ve sdíleném juniorském albu můžete jako vždy sledovat tady.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0
Celkem: 1579
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru