MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

MTBO Lvíčata již 24.10. na Déčku

Reportáž z Jablonce o mladých MTBO bojovnících s tratí i počasím při Longu je plánována na příští sobotu 24.10.2020. Pokud jste zvědaví, jak se to filmařům povedlo, a kdo byl hlavní hvězdou, nalaďte si k sobotnímu obědu (12.15) pořad Lvíčata na ČT :D .

Věrka Pařízková | Komentáře: 0

Pozvánka na MAUDI CUP 2020

Oddíl KNC pro vás připravuje tradiční zavírák MTBO sezóny Maudi Cup.

Věříme, že i za ztížených podmínek se nám podaří závod 7. 11. uskutečnit a že si to v lesích u Kostelce nad Černými lesy užijete. Centrum závodu chystáme u jevanské restaurace Na statku, kde je dostatek venkovního prostoru. Průběh prezentace, start, cíl i vyhlášení výsledků přizpůsobíme vládním opatřením.  

Jste srdečně zváni. Sledujte web závodu www.maudicup.cz, kde budeme postupně aktualizovat informace.

Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

Ani ME a JME letos nebude.

Letošní mezinárodní sezona se rozplynula, jako pára nad hrncem. IOF dnes vydala rozhodnutí, které reaguje na poslední změny v pravidlech pro vstup do Finska a zrušila tak i letošní ME a JME MTBO. Važme si toho, že alespoň doma můžeme závodit relativně bez omezení a doufejme, že příští rok bude lepší. 

Jirka -Albert- Vraný | Komentáře: 0
Celkem: 1631
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
načítat kliknutím
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru