MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

OE2020 bude a máme rozpis

Snažíme se pro vás připravit krásné závody, mapaři mapují, stavitelé staví, centrum a povolení máme. 8. a 9. kolo Českého poháru proběhne 19.-20.9.2020 v Čachnově na Vysočině. Využijeme částečně původně nachystané prostory a s velkými závody se vrátíme v roce 2022. Zde je schválený rozpis závodu, přihlášky a vše kolem spustíme 25. srpna ve 12:00 v ORISu. Aktualizovali jsme taky mapy v sekci BULLETINS.

Alda Linhart | Komentáře: 0

MS a JMS MTBO 2020 definitivně zrušeno

Po zrušení MS a JMS v Jeseníkách se o uspořádání vrcholné MTBO akce přihlásili Portugalci, kteří původně měli v náhradním říjnovém termínu pořádat ME a JME. Bohužel po zvážení situace kolem nemoci Covid-19, zejména výrazných omezení mezinárodního cestování, nakonec Council IOF 31.7. pořádání MS a JMS 2020 definitivně zrušil. Pro reprezentační týmy tak, doufejme, bude vrcholem roku ME a JME ve Finsku. Ani tam ale není sitace úplně jednoduchá a omezení na vstupu do Finska můžou účast některých zemí (včetně ČR) ohrozit. 

Jirka -Albert- Vraný | Komentáře: 0

ORIENT EXPRESS 2020 v červenci zrušen!

ORIENT EXPRESS 2020 v Česke republice se tento rok v původním rozsahu a termínu kvůli pandemii koronaviru neuskuteční. Hledáme náhradní řešení v podobě 2-3 závodů Českého poháru MTBO v termínu 19. - 20. 9. 2020.
Naši dosavadní práci nezahodíme a plánujeme se do Svratouchu se 4-5 denními mezinárodními MTBO závody vrátit v roce 2022.

Alda Linhart | Komentáře: 0

MS MTBO 2020 Jeseník ZRUŠENO!

Mistrovství světa se tento rok kvůli pandemii koronaviru neuskuteční. Je pravděpodobné, že omezení v cestování přetrvají do léta a mnoho sportovců tak nebude mít možnost se mistrovství zúčastnit. Přesto věříme, že naši dosavadní práci jen tak nezahodíme a v některém z dalších let se v Jeseníkách potkáme.

MTBO.cz | Komentáře: 0

První závod ČP MTBO zrušen, určitě nebudou ani dubnové semináře

V neděli 22. března formou telekonference mimořádně zasedalo vedení sekce MTBO. S ohledem na aktuální situaci a očekávaný vývoj epidemie COVID-19 se vedení sekce rozhodlo zrušit veškeré akce s termíny do poloviny května 2020. Zrušeny jsou semináře pro trenéry a pořadatele (18. a 19. 4.) a první tři závody ČP MTBO (1. - 3. 5.). O případných náhradních termínech nebo dalších úpravách termínové listiny bude rozhodnuto podle vývoje epidemie a v návaznosti na související nařízení státních orgánů

Pavel Štáfek | Komentáře: 3

Trénujeme v karanténě s Velo Akademií

Zejména nejmenším bikerčatům je určen aktuální blog Velo Akademie. V období karantény zde budou pravidelně publikována různá domácí cvičení na rozvoj motoriky, postřehu a dalších schopností užitečných nejen při jízdě na kole. Takže neváhejte a zkoušejte. Velo Akademii je možné sledovat i na Facebooku. A pokud máte sami nějaký tip na domácí trénink, sem s ním. Podělte se o něj s ostatními, užitečné tipy nemine pochvala a zveřejnění.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1631 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru