MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Kalendář a nové kategorie v ORISu

ORISu je již kompletní kalendář letošního ČP MTBO. Můžete tedy směle doplnit své plánovače o příslušné termíny. Hlavním městem MTBO se letos stává Svratka. Kombinace Orient Expressu s tréninkovým kempem a následný červencový MTBO Kids Camp umožní místní lesy projezdit s mapníkem i bez něj opravdu důkladně. 

Na všechny červencové akce je již možno sebe či vaše děti a kamarády přihlašovat.

Pro pořadatele je důležitá rovněž informace, že v ORISu přibyly nově vypisované žebříčkové kategorie M11 a W11, a je tudíž možné je doplnit v ORISu i k závodům, které jste začali připravovat dříve v době, kdy tam ještě nebyly.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Vašek Šňupárek v silničářském časopisu

V posledním čísle silničářského časopisu 53x11 je povídání o Vaškovi Šňupárkovi - novém členu Novo Nordisk Development, týmu, který má kontinentální statut. Bude závodit většinou v Americe, kde se bude i připravovat a celý rok bydlet. Jeho závodní program bude asi 50 závodních dní, většinou se bude jednat o americká kritéria, ale budou i etapové závody. Přejme mu hodně štěstí a snad si o něm ještě někdy počteme.

Kekety | Komentáře: 0

Přihlášky na MAUDICUP 2019 prodlouženy do půlnoci 28.10.

S ohledem na prodloužený víkend jsme se rozhodli posunout termín přihlášek do dnešní půlnoci, tj. do 28.10. 23:59. Přihlaste se a užijte si poslední MTBO závod sezony v lesích u Kostelce nad Černými lesy. MAUDICUP aneb memoriál mojí babičky má tu výhodu, že počasí shora hlídá babička, takže nehleďte na předpověď, pršet nebude. 

Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

Pokyny a startovky do Zvůle

Na webu posledních pohárových závodů tohoto roku jsou kromě posledních novinek již dostupné i pokyny a startovky. Předpověď počasí na víkend je čím dál lepší, nezapomeňte na opalovací krém a správný pitný režim. Doporučujeme se na sobotu pořádně vyspat, neboť program bude nabitý a věříme, že si nenecháte ujít ani závěrečný večerní program s dekorováním vítězů ČP.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1631 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru