MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Veronika Kubínová je mistryní Evropy ve sprintu, Kryštof Bogar má stříbro

Druhý den ME MTBO byl pro český tým opět velmi úspěšný: Veronika Kubínová si po bezchybném výkonu dojela pro zlatou mistrovskou medaili. Závod ve sprintu vyhrála s přesvědčivým náskokem 77 sekund před Camillou Soegaard z Dánska a Švédkou Nadiou Larsson. Kryštof Bogar zajel rovněž výborně, nicméně ještě o tři sekundy rychlejší byl Lauri Malsroos z Estonska. Třetí za Kryštofem skončil Valeriy Gluhov z Ruska.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Česká mix štafeta má zlato z ME

Mistrovství Evropa začalo pro naše barvy skvostně: v závodě mix štafet zvítězila sestava naší reprezentace ve složení Veronika Kubínová, Vojtěch Ludvík, Kryštof Bogar před Ruskem a Finskem. Blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů!

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Začíná ME MTBO

V polském městečku Strzelin nedaleko od českých hranic začíná ME MTBO, které je zároveň prvním kolem letošního Světového poháru. Jedou se mix štafety, sprint a závod s hromadným startem. Naše výprava patří k nejpočetnějším, tak držme palce, ať je hodně úspěšných závodů. Podrobnosti o závodech jsou na webu emtboc2019.pl.

Pavel Štáfek | Komentáře: 1

Co takhle trénink se stádem Kobylek?

Již tuto sobotu pořádáme 8. ročník našeho bike-o dvojic v Mladoticích, tj. v členitém terénu Střely. Akci máme tradičně dobře organizačně zajištěnou a tak si můžeme dovolit k nyní zaregistrovaným 162 dvojicím pár přidat. Registrace jsou otevřeny i pro ty, co ještě nemají parťáka. Najdeme jim ho přes Kobylky naslepo.

Více informací.
Zdeněk Brůna | Komentáře: 0
Celkem: 1598 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru