MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Máme dvě elitní zlata na ME MTBO!

Máme dvě elitní zlata na ME MTBO! Do závodů Mistrovství Evropy MTBO v Maďarsku naskočili už i závodníci elitních kategorií. Dnešní long byl díky dešti a blátu extra dlouhý a těžký. Naši se ale nedali zastrašit a jeli excelentně: Martina Tichovská zvítězila v ženské elitě a Vojtěch Ludvík byl nejrychlejší mezi muži. I dalším se dařilo: v eilitě 4. Jiří Hradil, 6. Veronika Kubínová, 8. Honza Svoboda, mezi juniory 2. Matyáš Ludvík, 5. Vilma Králová. Z veteránského MS si veze zlato Pavel Bureš za vítězství v M40. Kompletní výsledky jsou tady.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

ME Juniorů - sprint

ME Juniorů - sprint Po včerejším hromadném startu, který naši junioři jeli jako model na rozjetí došlo dnes už na opravdový závod. Na dnešním sprintu parádně zajel Honza Hašek a vybojoval stříbro. Také Vilma Králová se vešla pátým místem na velkou bednu. Snažili se ale i ostatní, výsledky najdete zde. Pár fotek z dnešního dne jako obvykle.
Martin -Marťas- Horák | Komentáře: 0

ME juniorů 2018

ME juniorů 2018 Výprava na ME juniorů právě vyplula na cestu do Budapešti. Zítra čeká juniory model a ostrý závodní program začne ve čtvrtek sprintem. Držte palce. Tradiční juniorské sdílené fotoalbum najdete zde, webové stránky ME tady.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0
Celkem: 1543
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot