MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Závody v Blansku zrušeny!

Závody v Blansku zrušeny!

Nepěkné informace z Blanska, které během víkendu prosakovaly na veřejnost, se bohužel ukázaly jako zcela pravdivé. V současné době je odtěžena cca třetina závodního prostoru a do termínu závodu po lese nezbyde ani památka. Uspořádat závod legálně v jiném prostoru pořadatelé vyhodnotili jako nereálnou variantu a rozhodli se přistoupit k radikálnímu řešení. Poslední dvě kola ČP MTBO a MČR družstev jsou v tuto chvíli zrušena bez náhrady. Závěrečné vyhlášení výsledků ČP MTBO proběhne formou happeningu s předběžně stanovenou lokalitou Zvůle u Kunžaku.

Vůbec nás tato situace netěší, nicméně věřime, že chápete závažnost situace, do které se pořadatelé dostali. V ORISu je nová událost -  Český pohár MTBO 2018 - Vyhlášení výsledků, závěrečná vyjíždka. Prosíme o nahlášení zájmu o účast formou přihlášky, aby pořadatelé mohli připravit dostatečně kapacitní zázemí alespoň pro tuto aktivitu. Další podrobnosti budou brzy následovat.

Více informací.
Pavel Štáfek | Komentáře: 5

Stavíme družstva mládeže

Stavíme družstva mládeže

Pro letošek jsme se rozhodli podpořit týmového ducha našich nejmenších bikerů v rámci závěrečného závodu MČR družstev. Pokud jsi závodník kategorie MW11-14-17-20 a chceš jet družstva, případně pokud máte v klubu mládežníky, které nestavíte do klubové sestavy, prosím, čtěte následující řádky.

Více informací.
Pavel Štáfek | Komentáře: 6

World Masters Series (WMS) 2018

Během MTBO O-Ringenu byla ukončena WMS 2018. V letošním roce naši veteránští bikeři velkou stopu nezanechali. Bylo to z důvodu malého počtu závodů, protože většina měla jen MČR v Suchém a mistrovství světa v Maďarsku. Jinak by určitě Burda či Jašík byli v pořadí ještě výše. Přesto nějaká pódiová umístění máme.

Výsledky zde

kvízová otázka - najdi na fotce české účastníky závěrečného vyhlášení ve Švédsku :-)

Kekety | Komentáře: 0
Celkem: 1552
|< << 1 2 3 4 5 6 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot