MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Možnost zapůjčení SIAC čipů na ČP do Maďarska také od Sporticusu

Následující pohárový víkend ČP MTBO v Maďarsku (24.-25.8.) se pojede na delší bezkontaktní režim (AIR+), dosah 1,5m. Z toho důvodu je nutné mít SIAC čip, krabičky totiž nemají díru na čip. Kdo bude chtít čip zapůjčit, má možnost buď u pořadatelů za 2 EUR nebo u SPORTICUSU za 50kč - budu samozřejmě rád, když si půjčíte čipy od nás. V případě zájmu napište prosím na mirek.kalina@sporticus.cz - pošlu vám rovnou číslo čipu pro přihlášení. Cena bude 50kč za víkend.

Mirek Kalina | Komentáře: 0

MS MTBO na ČT

Medailových úspěchů naší reprezentace si všímají i velká média. Souhrnná reportáž České televize o MS MTBO 2019 v Dánsku má stopáž okolo 80 minut a 10. 8. ve 13:00 ji můžete sledovat v premiéře. Kdo nestihne, bude k vidění i na webu ČT.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Veronika Kubínová a Kryštof Bogar vyhráli MTBO 5 Days

Bylo to napínavé až do posledních minut, ale nakonec oba žluté trikoty z pětidenních zůstaly v Česku: Kryštof Bogar v závěrečném semi-free orderu nezaváhal a s přehledem si dojel pro vítězství. Druhý nakonec finišoval Vojtěch Ludvík před Jiřím Hradilem. Mezi ženami měla nejlepší výchozí pozici Camilla Søgaard, ale Veronika Kubínová prokázala velkou bojovnost a dánskou soupeřku udolala. Třetí místo si odváží do Francie Constance Devillers.

Výsledky najdete na mtbo5days.eu.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

4 days MTBO ORIENT EXPRESS 2020

4-denní MTBO závody ORIENT EXPRESS pro vás připravujeme na rok 2020 v okolí Svratouchu na Vysočině! Rezervujte si prázdninový termín 2. - 5. 7. 2020. Jednotlivé etapy budou zařazeny do Českého poháru (Mistrovství ČR), Světového poháru veteránů a Světové série pro mladé pušky. Na závody naváže také oficiální přípravný kemp pro MS MTBO v Jeseníku v České republice. Bulletin č. 1 vyjde co nevidět.

Alda Linhart | Komentáře: 0

Veronika Kubínová je mistryní Evropy ve sprintu, Kryštof Bogar má stříbro

Druhý den ME MTBO byl pro český tým opět velmi úspěšný: Veronika Kubínová si po bezchybném výkonu dojela pro zlatou mistrovskou medaili. Závod ve sprintu vyhrála s přesvědčivým náskokem 77 sekund před Camillou Soegaard z Dánska a Švédkou Nadiou Larsson. Kryštof Bogar zajel rovněž výborně, nicméně ještě o tři sekundy rychlejší byl Lauri Malsroos z Estonska. Třetí za Kryštofem skončil Valeriy Gluhov z Ruska.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Česká mix štafeta má zlato z ME

Mistrovství Evropa začalo pro naše barvy skvostně: v závodě mix štafet zvítězila sestava naší reprezentace ve složení Veronika Kubínová, Vojtěch Ludvík, Kryštof Bogar před Ruskem a Finskem. Blahopřejeme a držíme palce do dalších závodů!

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1616 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru