MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Prosba

Prosba

Obracím se na vás se žádostí o případnou pomoc. Bohužel mi byla na konci léta diagnostikována cukrovka I. typu a teď se s tím učím žít, trénovat i závodit. Proces učení se ovšem sestává i z chyb (snad žádná nebude tak velká abyste mě našli se v lese válet). Kdybych vás tedy v lese prosil o něco sladkého (šťáva z bidonu, gel, tyčku, cokoliv), myslím to vážně a můžete mi tím zachránit i život.

Děkuju,
Vašek Šňupárek

Václav -Vašut- Šňupárek | Komentáře: 3

Stopa ČP MTBO na silničním MS v Bergenu

Po Kryštofovi se objevil další účastník ČP MTBO, který se prosadil v jiné cyklistické disciplíně. Andy Čully, vítěz ČP 2015 v kategorii M20, který ještě stihl další rok pár závodů v elitě, je ve slovenské nominaci na silniční MS v Bergenu. Tak ať se mu závod vydaří.

Kekety | Komentáře: 0

Postupy z Maďarska

Postupy z Maďarska Konečně je vše na svém místě. Ti kteří závodili mohou kreslit své postupy a ti kteří si pěkný závodní víkend v Maďarsku nechali ujít se mohou podívat jaké byly jejich tratě. www.mtbo.eu
Honza -mAk- Svoboda | Komentáře: 0

A zítra premiéra hromaďáku na MS

A zítra premiéra hromaďáku na MS Rozhovory médiím (třeba České televizi, která nás na MS doprovází) byly poskytnuty, kola byla vypucována, seřízena a namazána a v úschovně čekají na zítřejší závod s hromadným startem, což bude premiéra nového formátu na MS. Soupiska štafet, které nás čekají pozítří se odevzdává zítra do 13:00, takže hromaďák bude pro trenéry zároveň i poslední možnost rozhodnout o nasazení do štafet.

V karanténách nesmíme mít telekomunikační prostředky, takže jsem to sice osobně sledovat nemohl, ale podle všeho GPS tracking i online mezičasy zde fungují jak mají, takže aby jste se v práci nenudili, můžete nám i zítra fandit online. Juniorům od 9:30 (8:30 SEČ) a dospělým od 10:20 (9:20 SEČ) na stránkách závodů.

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0
Celkem: 1503
|< << 2 3 4 5 6 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot