MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Smutná zpráva z OK BOR

Přátelé, kamarádi, s velikou lítostí oznamujeme, že včera po dlouhé nemoci odešel člen našeho klubu, orienťák, biker, neúnavný podporovatel sportovních, kulturních a společenských akcí v širokém okolí, ale hlavně skvělý parťák, kamarád a bavič Vláďa Tepna Žíla. Říká se, že odešel navždy, ale u Vládi to neplatí - ten s námi alespoň ve vzpomínkách zůstává. Byls a budeš frajer!!
Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 18.4.2019 ve 14hod na Lesním hřbitově v Novém Boru. 

Ivana Abelová | Komentáře: 2

Repre vyráží na MTB-O Camp do Dánska

V pátek v časných ranních hodinách vyráží juniorská i seniorská reprezentace na MTB-O Camp do Dánska (13.-16.4.2019, Viborg). Jedná se o oficiální tréninkový kemp pro národní týmy pořádaný v terénech bezprostředně sousedících s embargovanými prostory pro letošní  MS/JMS. Program bude nabitý, začínáme prvním tréninkem v sobotu odpoledne, končíme sedmým v úterý dopoledne. Fotky průběžně tady.

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Proběhly semináře pro trenéry a pořadatele

Ve Zbraslavicích o uplynulém víkendu proběhly dva vzdělávací semináře. Rodí se nám první skupinka oficiálně kvalifikovaných MTBO trenérů, sobotní úvodní část kurzu T3 MTBO nabitou informacemi a praktickými ukázkami absolvovalo 14 účastníků. V neděli se pak na stejném místě sešli pořadatelé závodů, aby si před sezónou sladili noty a upřesnili některé otázky kolem map a pořadatelské logistiky. Výstupy z obou seminářů se brzy objeví online, zatím můžete mrknout na ukázky naší práce při trenérském semináři.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1604 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru