MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

MAUDICUP 2020

Sokolové z Kostelce (KNC) zvou všechny profíky i amatéry na 12. ročník MAUDICUPu. Loni to nevyšlo, ale letos si MTBO MAUDICUP 2020 vzít nedáme. Během pohárových závodů jste se nás opakovaně ptali: co MAUDICUP, bude? Až jsme se rozhodli, že BUDE! A to 6.11. ve Svojeticích. Přihlášky běží v ORISu. Těšíme se na vás, pěkné ceny a tombola jsou standardem a třešinkou na dortu našeho závodu, tak doražte.

Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

Zlaté štafety uzavřely ME v Portugalsku

Parádní tečku za celým šampionátem udělala zlatá štafeta ve složení Veronika Kubínová, Vojtěch Ludvík a Kryštof Bogar. Dorostenky Kadlecová, Stránská a Messnerová získaly stříbro. Dorostenci Svoboda, Zrník, Černík nakonec na 5. místě.

Portugalsko také uzavřelo letošní zkrácenou sezónu. Kryštof Bogar se umístil 2. v celkovém pořadí světového poháru, Veronika Kubínová skončila 5.

Veteráni na dnešním sprintu vybojovali jedno zlato - Jiří Stránský (M40), jedno stříbro - Iva Mědílková (W45) a tři bronzy - Robert Urbaník (M35), Martin Štěňha (M40) a Alexandr Toloch (M50).

Všem moc gratulujeme!

Kate Nováková | Komentáře: 0

Veronika Kubínová stříbrná, dorostenec Adam Černík zlatý na longu

Long na Mistrovství Evropy v Portugalsku přinesl další medaile a to stříbro pro Veroniku Kubínovou v ženách a zlato pro Adam Černíka v kategorii dorostenců. Muži se seřadili podobně jako při middlu. Kryštof Bogar skončil 4., Vojtěch Ludvík 5. Mezi dorostenkama se na páté pozici umístila Lucie Messnerová, junior Matěj Tuma je 6.

Veteránské MS: Jiří Stránský (M40) získal zlato, Martin Štěňha (M45) a Iva Mědílková (W45) stříbro, Pavel Bureš (M45) bronz.

Držíme palce do posledního závodního dne!

Kate Nováková | Komentáře: 0

Pět medailí pro veterány na MS

Úspěšný middle za sebou mají také veteráni. Zlato získal Martin Štěňha (M45) a Tomáš Zrník (M50), stříbro Iva Mědílková (W45) a bronz Pavel Bureš (M45) a Alexandr Toloch (M50). Jen tak dál!

Dnes je na programu pro všechny long, sledujte živě zde.

Kate Nováková | Komentáře: 0

Medailová radost na middlu ME a JME

Dospělí začali Mistrovství Evropy úspěšně a Vojta Stránský slaví bronzovou medaili! Na stupních ho doplnili čtvrtý Kryštof Bogar a pátý Vojtěch Ludvík. Juniorka Lucie Nedomlelová si veze domů další stříbro a junior Matěj Tuma taktéž. V ženách nejlépe zajela na 7. místě Veronika Kubínová. Všem gratulujeme! 

Kate Nováková | Komentáře: 0

Průzkum zájmu o účast na WMMOC v Portugalsku

V říjnu se v Portugalsku bude konat největší letošní mezinárodní MTBO akce: Mistrovství Evropy dospělých a mládeže a veteránské mistrovství světa. Zatímco reprezentace na ME má jasná nominační kritéria, veteránské MS je otevřené všem zájemcům. Pokud mezi ně patříš i ty, prosíme o vyplnění přiloženého formuláře, který usnadní přípravu celé akce. Pro případné dotazy kontaktujte Žita nebo Vorvaně ;-)

Více informací.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1648 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru