MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Junior-repre 2019

Junior-repre 2019

Na stránkách Juniorské reprezentace a Výběru dorostu bylo zveřejněno složení týmu pro sezónu 2019. Případné další doplnění proběhne na jaře. Vítám do týmu nováčky a uvidíme se na Úvodním reprezentačním srazu 9.-11.11.2018 na Singltreku pod Smrkem.

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Zápis ze shromáždění sekce MTBO 2018

Zápis ze shromáždění sekce MTBO 2018

V sobotu 20. 10. proběhlo v Praze Shromáždění sekce MTBO pro rok 2018. Na programu bylo více bodů než obvykle, kromě otázek tuzemských soutěží a naší reprezentace proběhla i volba výkonného výboru sekce  a došlo i na otázky českého zapojení do mezinárodních aktivit. Je zveřejněn zápis z jednání, v nejbližší době budou dále upraveny příslušné prováděcí dokumenty sekce. 

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Přihlášky na MAUDICUP spuštěny

Přihlášky na MAUDICUP spuštěny

Spustili jsme přihlášky na dva otevřené závody 10. ročníku MTBO MAUDI CUPu. Pro zjednodušení zpracování přihlášek prosíme všechny závodníky, aby se přihlásili přes samostatný webový formulář, na každý závod zvlášť. Zaškrtněte taky, zda se zúčastníte večerního vyhlašování ČP MTBO 2018. Odkazy najdete níže.

Více informací.
Jarka Švarcbachová | Komentáře: 2
Celkem: 1552
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot