MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Repre Renče se narodil Adam

Repre Renče se narodil Adam Dobrých zpráv není nikdy dost a tak se radujme a blahopřejme jihlavským o-bikerům René Paulíčkové a Štěpánu Moravcovi k narození Adama. Gratulace!
MTBO.cz | Komentáře: 0

MAUDICUP 2017 je úspěšně za námi

MAUDICUP aneb memoriál mojí babičky letos už podeváté předvedl, jak jsou babičky důležité. Počasí a úžasná atmosféra nakonec převážily adrenalín náročné přípravy a teď už se můžete kochat fotkami, porovnávat výsledky, a taky zakreslovat postupy na mtbo.eu. Děkujeme všem závodníkům za účast, a to nejen junior repre a mistrům světa, jejichž start v našem závodě je pro nás pocta, ale také nováčkům a hlavně dětem, které zkoušejí MTBO v čím dál hojnějším počtu. Více informací.
Jarka Švarcbachová | Komentáře: 0

Mladé naděje MTBO v České televizi

Mladé naděje MTBO v České televizi

Reportáž o závodnících kategorie W/M14 a rozhovory s mladými nadějemi MTBO natáčené během sobotního dne při ČP ve Zbraslavicích můžete sledovat již tuto sobotu 28.10. ve 12:25 v pořadu LVÍČATA na ČT Déčko, dále bude ke shlédnutí a ivysílání ČT

Martina Tichovská | Komentáře: 0

HAVEN stánek a slevy ve Zbraslavicích

HAVEN stánek a slevy ve Zbraslavicích Na víkendových závodech MTBO bude stánek HAVEN s klasickým sortimentem + výprodej starších modelů rukavic krátkoprstých za 200 Kč a dlouhoprstých za 350 Kč. Navštivte nás.
Vojta Buri | Komentáře: 0
Celkem: 1483
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot