MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

ORIENT EXPRESS 2020 v červenci zrušen!

ORIENT EXPRESS 2020 v Česke republice se tento rok v původním rozsahu a termínu kvůli pandemii koronaviru neuskuteční. Hledáme náhradní řešení v podobě 2-3 závodů Českého poháru MTBO v termínu 12. - 13. 9. 2020.
Naši dosavadní práci nezahodíme a plánujeme se do Svratouchu se 4-denními mezinárodními MTBO závody vrátit v roce 2022.

Alda Linhart | Komentáře: 0

MS MTBO 2020 Jeseník ZRUŠENO!

Mistrovství světa se tento rok kvůli pandemii koronaviru neuskuteční. Je pravděpodobné, že omezení v cestování přetrvají do léta a mnoho sportovců tak nebude mít možnost se mistrovství zúčastnit. Přesto věříme, že naši dosavadní práci jen tak nezahodíme a v některém z dalších let se v Jeseníkách potkáme.

MTBO.cz | Komentáře: 0

První závod ČP MTBO zrušen, určitě nebudou ani dubnové semináře

V neděli 22. března formou telekonference mimořádně zasedalo vedení sekce MTBO. S ohledem na aktuální situaci a očekávaný vývoj epidemie COVID-19 se vedení sekce rozhodlo zrušit veškeré akce s termíny do poloviny května 2020. Zrušeny jsou semináře pro trenéry a pořadatele (18. a 19. 4.) a první tři závody ČP MTBO (1. - 3. 5.). O případných náhradních termínech nebo dalších úpravách termínové listiny bude rozhodnuto podle vývoje epidemie a v návaznosti na související nařízení státních orgánů

Pavel Štáfek | Komentáře: 3

Trénujeme v karanténě s Velo Akademií

Zejména nejmenším bikerčatům je určen aktuální blog Velo Akademie. V období karantény zde budou pravidelně publikována různá domácí cvičení na rozvoj motoriky, postřehu a dalších schopností užitečných nejen při jízdě na kole. Takže neváhejte a zkoušejte. Velo Akademii je možné sledovat i na Facebooku. A pokud máte sami nějaký tip na domácí trénink, sem s ním. Podělte se o něj s ostatními, užitečné tipy nemine pochvala a zveřejnění.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Kalendář a nové kategorie v ORISu

ORISu je již kompletní kalendář letošního ČP MTBO. Můžete tedy směle doplnit své plánovače o příslušné termíny. Hlavním městem MTBO se letos stává Svratka. Kombinace Orient Expressu s tréninkovým kempem a následný červencový MTBO Kids Camp umožní místní lesy projezdit s mapníkem i bez něj opravdu důkladně. 

Na všechny červencové akce je již možno sebe či vaše děti a kamarády přihlašovat.

Pro pořadatele je důležitá rovněž informace, že v ORISu přibyly nově vypisované žebříčkové kategorie M11 a W11, a je tudíž možné je doplnit v ORISu i k závodům, které jste začali připravovat dříve v době, kdy tam ještě nebyly.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Vašek Šňupárek v silničářském časopisu

V posledním čísle silničářského časopisu 53x11 je povídání o Vaškovi Šňupárkovi - novém členu Novo Nordisk Development, týmu, který má kontinentální statut. Bude závodit většinou v Americe, kde se bude i připravovat a celý rok bydlet. Jeho závodní program bude asi 50 závodních dní, většinou se bude jednat o americká kritéria, ale budou i etapové závody. Přejme mu hodně štěstí a snad si o něm ještě někdy počteme.

Kekety | Komentáře: 0
Celkem: 1616 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru