MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Srovnávací závod MW14-MW17

V sobotu 14.9. proběhne na middlu  (15.závod ČP),  těsně před uzávěrkou nominace na ME dorostu a ME juniorů v Německu, srovnávací závod M14-M17 a W14-W17 (stejná trať). Největší dorostenecké reprezentační hvězdy Rozálie Kuchařová a Matěj Tuma sice startovat nebudou (vzhledem z tomu, že jsou z pořádajícího Sportcentra Jičín), ale i tak mají potenciální budoucí reprezentanti ze čtrnáctek jedinečnou možnost srovnání se svými staršími zkušenějšími soupeři.    

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Víkend v Kačici

Závodní smršť čtyř pohárových víkendů v průběhu šesti týdnů po zájezdu do Maďarska pokračuje víkendem v Kačici u Kladna. Připraveno je Mistrovství ČR ve sprintu, závod štafet a pohárový middle. Hlavním zdrojem informací o závodech jsou v tomto případě ORIS a stránka závodu na Facebooku.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Martin Ševčík vítězem Tipo Cupu 2019

Maďarský dvojzávod Tipo Cup, který byl zároveň 11. a 12. kolem ČP MTBO byl pro závodníky velmi náročnou zkouškou. Nejlépe si vedl Martin Ševčík, který oba závody vyhrál. Mezi ženami se z české výpravy nejvíce dařilo Štěpánce Staňkové, která v součtu obou dnů skončila druhá za slovenskou závodnicí Natálií Tyszovou.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1598 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru