MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

MS/JMS/MED juniorské fotky

MS/JMS/MED juniorské fotky Tak jsme tady, na místě činu v rakouském Zwettlu :-). Zítra nás čeká model a v úterý začíná ostrý závodní program úvodním hromadným startem. Zůstaňte naladěni a průběžně doplňované fotky ve sdíleném juniorském albu můžete sledovat tady.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Juniorské přípravné soustředění před JMS a MED

Juniorské přípravné soustředění před JMS a MED Junior-repre dnes vyrazila poladit formu před JMS a MED na Přípravné soustředění do Villachu (Juniorské MS a ME dorostu začíná, stejně jako MS dospělých, za 10 dní v Rakousku). Na programu soustředění jsou závody Mistrovství Rakouska a navazující dvoudenní tréninkový kemp. Fotky ve sdíleném juniorském albu můžete jako vždy sledovat tady.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Chláďa vydoloval v Maďarsku čistý hattrick!

Chláďa vydoloval v Maďarsku čistý hattrick! Během uplynulého víkendu se konala hned tři kola letošního ČP MTBO. Závody připravené maďarskými pořadateli v Bakoňském lese vyšly z našinců nejlépe Jiřímu Hradilovi (SKOB Zlín), který v pánské elitě vyhrál všechno, co se dalo. Mezi ženami se vyrovnanými výkony na celkové druhé místo probojovala Marie Hrdinová (USK Praha). Výsledky najdete již nyní v ORISu, podrobnou reportáž připravujeme.
Pavel Štáfek | Komentáře: 36

Startovky a pokyny k závodům v Maďarsku

Startovky a pokyny k závodům v Maďarsku Na prázdninový trojzávod ČP (middle+sprint+hromaďák) v Bakony mountains je přihlášeno celkem cca 200 závodníků, z toho jsou zhruba tři čtvrtiny těch, kteří jsou registrováni v žebříčku ČP MTBO. Dnes byly vydány startovky a pokyny. Doporučujeme sledovat i předpověď počasí, sjízdnost terénu je velmi závislá na tom, jestli zaprší.
Pavel Štáfek | Komentáře: 2

Poslední den ME MTBO: Zlato pro mix štafetu a juniorky

Poslední den ME MTBO: Zlato pro mix štafetu a juniorky

Česká výprava zakončila velmi úspěšné vystoupení na ME MTBO další zlatou nadílkou. Závod mix štafet v dramatickém finiši za účasti naší a ruské štafety rozhodl ve prospěch našich barev Kryštof Bogar. Společně s Martinou Tichovskou a Vojtou Ludvíkem tak mohli vystoupili na nejvyšší stupínek. V neredukovaném pořadí navíc dojela na třetím místě naše druhá štafeta. Druhé štafetové zlato vezou juniorky, sestava Veronika Grycová, Rozálie Kuchařová a Vilma Králová se do vedení dostala už na druhém úseku a až do cíle před sebe nikoho nepustila. Junioři dojeli ve svém závodě třetí. Podrobné výsledky a GPS tracking můžete prohlížet na webu ME

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Kryštof Bogar je mistrem Evropy na middlu

Kryštof Bogar je mistrem Evropy na middlu I druhý závod elity na ME MTBO nám přinesl zlatou radost: Kryštof Bogar po suverénním výkonu zvítězil v závodě na krátké trati. Česká výprava výrazně promluvila i do dalšího pořadí. Tři další Češi se vešli do první desítky (4. Ludvík, 7. Laciga, 10. Hradil). I v ženském závodě jsme měli dvě zástupkyně na bedně, i když tentokrát bez medaile. Veronika Kubínová dojela o jedinou sekundu čtvrtá, po sérii zaváháni na začátku se na pátou příčku dokázala prodrat Martina Tichovská. Junioři vezou dvě šestá místa (J. Hašek, V. Králová). Velmi úspěšná byla i výprava veteránů, mistrem světa na middlu v kategorii M40 je Martin Štěňha, dařilo se i ostatním. Výsledky a GPS záznamy najdete na webu ME MTBO
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Máme dvě elitní zlata na ME MTBO!

Máme dvě elitní zlata na ME MTBO! Do závodů Mistrovství Evropy MTBO v Maďarsku naskočili už i závodníci elitních kategorií. Dnešní long byl díky dešti a blátu extra dlouhý a těžký. Naši se ale nedali zastrašit a jeli excelentně: Martina Tichovská zvítězila v ženské elitě a Vojtěch Ludvík byl nejrychlejší mezi muži. I dalším se dařilo: v eilitě 4. Jiří Hradil, 6. Veronika Kubínová, 8. Honza Svoboda, mezi juniory 2. Matyáš Ludvík, 5. Vilma Králová. Z veteránského MS si veze zlato Pavel Bureš za vítězství v M40. Kompletní výsledky jsou tady.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1552
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot