MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Začíná ME MTBO

V polském městečku Strzelin nedaleko od českých hranic začíná ME MTBO, které je zároveň prvním kolem letošního Světového poháru. Jedou se mix štafety, sprint a závod s hromadným startem. Naše výprava patří k nejpočetnějším, tak držme palce, ať je hodně úspěšných závodů. Podrobnosti o závodech jsou na webu emtboc2019.pl.

Pavel Štáfek | Komentáře: 1

Co takhle trénink se stádem Kobylek?

Již tuto sobotu pořádáme 8. ročník našeho bike-o dvojic v Mladoticích, tj. v členitém terénu Střely. Akci máme tradičně dobře organizačně zajištěnou a tak si můžeme dovolit k nyní zaregistrovaným 162 dvojicím pár přidat. Registrace jsou otevřeny i pro ty, co ještě nemají parťáka. Najdeme jim ho přes Kobylky naslepo.

Více informací.
Zdeněk Brůna | Komentáře: 0

Smutná zpráva z OK BOR

Přátelé, kamarádi, s velikou lítostí oznamujeme, že včera po dlouhé nemoci odešel člen našeho klubu, orienťák, biker, neúnavný podporovatel sportovních, kulturních a společenských akcí v širokém okolí, ale hlavně skvělý parťák, kamarád a bavič Vláďa Tepna Žíla. Říká se, že odešel navždy, ale u Vládi to neplatí - ten s námi alespoň ve vzpomínkách zůstává. Byls a budeš frajer!!
Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 18.4.2019 ve 14hod na Lesním hřbitově v Novém Boru. 

Ivana Abelová | Komentáře: 2
Celkem: 1616 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru