MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Přihlášky na MTBO semináře otevřeny

Během prvního dubnového víkendu (6. a 7. dubna 2019) se uskuteční hned dvě oficiální MTBO akce: V sobotu to bude seminář Trénink MTBO, který je zároveň součástí o něco rozsáhlejšího školení T3 pro MTBO. V neděli se pak bude konat seminář pro pořadatele závodů. Mimo jiné vás nemine testování nového MTBO klíče, praktické ukázky technologických vychytávek k pořádání tréninků či závodů nebo prezentace o tréninku nejmladších bikerčat. Centrum všeho je ve Zbraslavicích, podrobné propozice se tu objeví záhy. Už teď se ale můžete na obě akce přihlásit:-) 

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Bajkeři na zimní univerziádě

Další velkou mezinárodní akcí, na které se naši bajkeři ve službách LOBu představí, je zimní univerziáda v Krasnoyarsku, kam vládním speciálem, kromě spousty dalších sportovců všech možných zimních disciplín, odletělo i duo Veronika Kubínova a Václav Šňupárek.

LOBácký program začíná v neděli 3.března. Držíme palce.

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 1
Celkem: 1604 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru