MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Rozpis Holba & Litovel ORIENT EXPRESS 2018

Rozpis Holba & Litovel ORIENT EXPRESS 2018 Dnes jsme zveřejnili rozpis závodu Mistrovství ČR a veteraniády 16.-17.6.2018 v longu a middlu. Zprovoznili jsme také přihlašování závodníků v systému ORIS. Součástí přihlášek na sobotní závod je také objednávka ubytování. Chatky nejsou nafukovací, proto by si všichni toužící po pohodlnějším noclehu měli zavčasu objednat postýlku. V kempu bude místa dost. Vše v bezprostřední blízkosti centra závodu a parkoviště. Věříme, že se vám bude v malebné rekreační vísce Suchý líbit.
Alda Linhart | Komentáře: 0

Pořadatelé ČP 2018 si ve Zbraslavicích sladili noty

Pořadatelé ČP 2018 si ve Zbraslavicích sladili noty

Sedmnáct zástupců pořadatelů závodů ČP MTBO 2018 a MS MTBO 2020 přijelo v sobotu 7. dubna na jednodenní sraz plný zajímavých přednášek a workshopů. Na programu byly novinky z MTBO komise IOF, informace o všech nezbytnostech potřebných k pořádání, výklad a připomenutí často opomíjených pravidel MTBO, přehled možností mediální podpory akcí a především velký blok věnovaný kreslení map a stavbě tratí. Součástí byl venkovní program, kde nad Kládinovou loňskou mapou štafet proběhla široká diskuze různých přístupů k mapování s cílem optimalizovat a sjednotit klasifikaci v různých terénech a od různých mapařů. Všem zájemcům nabízíme na tomto odkazu všechny prezentace ke studiu.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Zátěžové testy junior-repre

Juniorská reprezentace dnes absolvovala zátěžové testy ve funkční laboratoři CASRI v Praze. Část týmu má už testy za sebou, části týmu byly ze zdravotních důvodů odloženy, takže jsme dnes testovali v lehce komorním duchu, ale závodníci byli MUDr.Martínkem proklepnuti o to důkladněji :-).
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Seminář pro MTBO mapaře a pořadatele závodů

Seminář pro MTBO mapaře a pořadatele závodů Jestli se chceš zlepšit v oblasti kreslení MTBO map, stavby tratí a pořádání závodů, zařaď do svého kalendáře i jarní Seminář pro pořadatele a mapaře. Na programu bude přehled novinek v pravidlech, sjednocení pohledů na kreslení MTBO map včetně praktických ukázek, tipy ke stavbě tratí od předních stavitelů a další pomoc v oblasti pořádání a medializace vašich závodů. Účast na semináři je bezplatná, je nutno se předem registrovat v ORIS. Garantované místo již mají zástupci letošních pořadatelů, kteří potvrdili účast v lednovém dotazníku.  V prvním termínu přihlášek je možno z klubu delegovat max. 2 účastníky, případní další zájemci budou mít možnost poté zaplnit zbývající volná místa. Termín konání je sobota 7. dubna, místo konání většina z vás dobře zná :-) Seminář je jednodenní bez ubytování.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Silniční objemové soustředění junior-repre

Právě v tomto okamžiku sedí téměř kompletní juniorsko-dorostenecký tým na palubě letu QS1152 do Malagy. Ve španělské Andalusii juniory a dorostence v následujících deseti dnech čeká slušná porce silničních kilometrů v rámci Silničního objemového soutředění. Tradiční sdílené fotoalbum, kde by se snad průběžně měly objevovat nějaké fotky, můžete sledovat zde.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Spuštěny přihlášky na MTBO Kids Camp 2018

Spuštěny přihlášky na MTBO Kids Camp 2018 Venku sice mrzne až praští, ale správný rodič už touhle dobou dávno připravuje letněprázdninový program pro svoje ratolesti. Bikerským rodinám s tím trochu pomůžeme. MTBO Kids Camp je tu opět pro všechny akční děti v již tradičním srpnovém termínu. Přihlašujte přes ORIS.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0
Celkem: 1535
|< << 3 4 5 6 7 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot