MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Fotogalerie z MS 2017 vetreánů a ME 2017 ve Francii

Fotogalerie z MS 2017 vetreánů a ME 2017 ve Francii Fotky z MS vetránů a ME dospělých, juniorů a dorostu z Orleans (Francie) od Lucky Antošové na mém rajčeti zde.
Svan | Komentáře: 0

ME 2017: long

ME 2017: long Mistrovství Evropy - skvělá 2. místa pro Richarda Wohanku M17 a Vilmu Královou W20! Ani další se neztratili - do desítky Róza Kuchařová (4. W17), Martina Tichovská (4. W21), Kryštof Bogar (5. M21) a  Honza Hašek (6. M17). WMMTBOC: 2. místa Pavel Bureš M40 a Zdeněk Laciga M65, 3. místa Jirka Hejna M55 a Jindra Dohnalová W55. Online výsledky jsou na mtbo17.fr.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Na ME to cinklo hned v neděli :-)

Na ME to cinklo hned v neděli :-)

První zprávy z Orléans byly poněkud rozpačité - organizace šampionátu se domácí chopili tak trochu... po francouzsku. Ale jakmile se začalo závodit, naši to rozjeli ve velkém stylu: Honza Hašek 1. v M17, Martina Tichovská 1. v ženské elitě a Kryštof Bogar 3. mezi elitními muži. Skvělý začátek! Mrkněte na výsledky a do aktualizované fotogalerie.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

ME dospělých, juniorů a dorostu

ME dospělých, juniorů a dorostu První letošní multi-vrchol sezóny (ME dospělých, ME juniorů, ME dorostu a Veteránské MS) začíná již tuto sobotu ve francouzském Orleáns. Tradiční juniorské sdílené fotoalbum najdete zde. Naplňovat se začne pravděpodobně ve čtvrtek večer s juniorsko-dorosteneckým předodjezdovým srazem. Držte nám palce a zůstaňte naladěni ;-)
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Pětidenní jsou za námi, v elitních kategoriích zvítězili favorité

Pětidenní jsou za námi, v elitních kategoriích zvítězili favorité Nedělní stíhačkou vyvrcholil MTBO týden v Plasech. V M21E zvítězil Vojta Needy Ludvík, pro vítězství v ženské elitě si dojela Martina Tichovská. Kompletní výsledky jsou tu. Událo se toho dost, další zpravodajství bude brzy následovat. Stay tuned ;-)
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Začaly MTBO 5 Days a máme mistrovství světa!

První letošní červencový svátek přinesl hned několik významných událostí pro MTBO. V Plastech začaly pětidenní, úvodní middle v elitě vyhráli Vojta Ludvík a Camilla Soegaard. Na zasedání councilu IOF v Estonsku bylo dnes přiděleno pořádání MS v MTBO 2020 českému Jeseníku.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

1st International MTBO Youth & Junior Camp

1st International MTBO Youth & Junior Camp Zatímco většina MTBO komunity se do Plasů chystá až od středy na MTBO 5days, juniorsko-dorostenecký tým tam již dnes zahájil svou účast na mezinárodním MTBO kempu pro juniory a dorostence. Sdílenou a snad i průběžně doplňovanou fotogalerii z akce najdete zde.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Sněžnický stratég

Sněžnický stratég Ještě 12 dní zbývá do vypršení přihlášek na Sněžnického stratéga, který tentokrát proběhne v dosud nenavštívené jihovýchodní části Českého Středohoří. Neváhejte a přijeďte. Jenom bacha na choleru (viz propozice). :-)
Martin -Marťas- Horák | Komentáře: 0
Celkem: 1502
|< << 3 4 5 6 7 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot