MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Vojta Buri

Články autora

| Zobrazeno 1554x | Hardware

HAVEN na MTBO

V následujích třech červnových závodech pro Vás bude připraven stánek HAVEN, kde budou k dispozici oblíbené modely i novinky této značky. Nové barevné kombinace, kratasy, kalhoty, přilby, rukavice, ponožky, tmely, duše, boty FLR, energetické tyčinky a gely a samozřejmě vždy usměvavý Vojta Buri. Naše novinky si můžete prohlédnout na našem e-shopu www.haven.cz a případně v tištěném katalogu, který je k dispozici i v elektronické podobě.

Celý článek.
| Zobrazeno 2424x | Hardware

Stánek HAVEN na MTBO5days v Plzni

Stánek HAVEN na MTBO5days v Plzni

Letos se opět chystáme na 5days MTBO do Plzně s plně vybaveným stánkem HAVEN, který pro vás bude k dispozici již od čtvrtečního podvečera až do pondělí. Připraveny budou různé suplementy jako rychlé gely, tyčinky, výživa, iontové nápoje, anticramp produkty (proti křečím). Kromě výživových doplňků máme nachystanou kompletní kolekci HAVEN – cyklokraťasy, kalhoty, hydratační vaky, větrovky i nepromokavé bundy, rukavice, kompresky, přilby – např. Toltec, nejlepší přilba jakou jste kdy měli na hlavě. Samozřejmostí budou osvědčené těsnící tmely Joe´s, případně duše.

Celý článek.
| Zobrazeno 2432x | Hardware

Výprodej HAVEN na závodech v Říčanech

Výprodej HAVEN na závodech v Říčanech

V centru závodů bude v sobotu i neděli stánek Haven, kde bude probíhat:
Výprodej funkčního oblečení BIOTEX z čistého polypropylenu se slevou -35%!

Dále se budete moci vybavit na přicházející zimní období, např:
Zimní rukavice na kolo i běžky za 550,-.
Neprofuk kalhoty na běžky, kalhoty na SNB/SKI nebo trekking s membránou 15.000mm, silné funkční mikiny, ...

Klasického sortimentu zde bude omezené množství, takže pokud se chcete na něco podívat, napište (vojtech@importeri.com) nebo brnkněte (604417408), vezmu to s sebou.

Kompletní nabídku naleznete na www.haven.cz

| Zobrazeno 4716x | Hardware

Zvýhodněná nabídka BH bikes

Zvýhodněná nabídka BH bikes Od ledna 2013 jsem se stal dovozcem španělských kol BH do ČR (mtb, road, cross, electro). Kola se již začla prodávat a to na objednávku s tím, že jsou za podstatně výhodnějších podmínek než je doporučená MOC. Kola si můžete prohlédnout na webu výrobce: www.bhbikes.com. Na naše stránky Haven.cz je vložíme během dvou týdnů. Ceník ke stažení (včetně kontaktu v patě dokumentu).
Vojta Buri - HAVEN
| Zobrazeno 2994x | Hardware

Na maďarské trní, opět raději se SLIME

Stejně jako v loňském roce proběhne v Maďarsku 24.-25.4. první a druhé kolo ČP v MTBO. Terén bude opět plný nebezpečných trnů, a tak opět nebude nouze o defekty. A stejně jako v loni přicházíme společně s firmou BV Trade (dovozcem pro ČR) se speciální akcí a slevou pro registrované členy sekce MTBO na výrobky SLIME (www.slime.com).
Akce platí do 14. 4. 2009. Celý článek.
| Zobrazeno 3474x | Hardware

Vybavte se na trnitou cestu Maďarskými závody

V Maďarsku proběhne 25.-26.4. první a druhé kolo ČP v MTBO. Závodní prostor má krom klasických orientačních a bikerských nástrah, také jednu větší záludnost v podobě trnů z křovisek, takže nebude nouze o defekty, obzvlášť když je oproti českým podmínkám povolená jízda na biku mimo cesty.
Proto jsme společně s dovozcem do ČR firmou BV Trade připravili pro registrované členy sekce MTBO, speciální akci se slevou (ceník) na výrobky SLIME (www.slime.com). Akce platí do 24. 4. 2009. Celý článek.
Celkem: 7

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot