MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

Mapy ze Zubří

Do sekce download byly přidány mapy z loňského Mistrovství ČR v Zubří (ty normální !) a svěťáku v Jedovnicích (1999). Mapy poskytl Pekič. Formát je JPG. Stažení za pivo splatné na závodech.
MTBO.cz | Komentáře: 0

Stará verze stránek

Byla odstraněna, jelikož všechny informace byly přetaženy do nového webu. Nyní nastal čas a prostor pro nové články, příspěvky od vás atd. Sezóna na krku, takže s chutí do toho.
MTBO.cz | Komentáře: 0

Pozvánka na SPORT Life

Právě se nacházím na SPORT Lifu, potažmo na Bike Vysočina. Pavilon V je nabitý novinkama na cyklistickém poli. Kromě jiného jsem našel i prezentaci MTBO, kterou právě instaluje sličná Markéta Smíšková spolu s méně sličným Ondrou Vodrážkou :-)
MTBO.cz | Komentáře: 0

Databáze map MTBO

Aktivitou redaktora Alberta (Jirka Vraný) vzniká zajímavý projekt databáze map MTBO na internetu. Jste pořadatelem Českého poháru za poslední 3 roky a chcete nám pomoci? Myslíte si, že je to užitečné? Jaká pravidla stanovit? Čtěte podrobnosti »»
MTBO.cz | Komentáře: 0
Celkem: 1631 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru