MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Světový pohár 2003 - pořadí

Konečné pořadí Světového poháru MTBO po 7 závodech. Počítá se 5 nejlepších výsledků. Z našich jsou na tom nejlépe Marie Hrdinová (5.) a Borek Podrábský (4.). V hodnocení národů nám patří druhá příčka za Finskem a před Francií.
výsledky >>
MTBO.cz | Komentáře: 0

Finále SP v Itálii

V pátek se jela klasika (long distance) a v sobotu štafety. V mužích vyhrál rus Korčagin a připravil tak fina Mäkiläho o možnost celkově vyhrát světový pohár, v ženách letos poprvé dominovala němka Bornhak. Na naše nezbyla žádná individuální medaile, ve štafetách vybojovali dvakrát bronz.

Výsledky:
ženy - 4. Hrdinová, 8. La Carbonnara 8, 12. Lacigová, muži - 7. Tomeček, 10. Tihoň, 12. Linhart, 13. Ševčík, 14. Podrábský, 27. Wohanka.
Součástí závodu bylo i vyhlášení celkového pořadí SP. V mužích vyhrál Tervala před Mäkiläm a Korčaginem, v ženách francouzka Coupat. Z našich nejlépe Maruška Hrdinová a Borek Podrábský (oba 4. místo)
kompletní výsledky z Itálie>>
MTBO.cz | Komentáře: 0
Celkem: 1552
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot