MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO.cz

Články autora

| Zobrazeno 2293x | Informace

MS/JMS 2015 v Liberci hledá dobrovolníky

Pro ty, kteří by chtěli při závodech nejen fandit, ale užít si atmosféru Mistrovství světa přímo v jádru dění, mají pořadatelé nabídku funkce dobrovolníka.

Hledá se cca 25 dobrovolníků, kteří by se rádi zapojili do pořádání této velké akce. Na oplátku za odvedenou práci a nadšení nabízíme ubytování, stravu a další výhody pořadatelů (oblečení, vstup na zahájení, banket…).

Pokud Ti bude do 31.7.2015 osmnáct let, nic nestojí v cestě zapojit se mezi pořadatele Mistrovství světa v MTBO. A být z Liberce není podmínkou.

Více na stránkách MS 2015

| Zobrazeno 3759x | Reprezentace

Štafetové zlato z MS MTBO

Štafetové zlato z MS MTBO Minulý týden probíhal světový šampionát MTBO (orientační závody na horských kolech) v okolí estonského města Rakvere. V pátek byly na pořadu štafety, které se jely v mapově velmi náročném prostředí příměstského lesa. Závod tedy probíhal nejen v městské zástavbě, ale také na lyžařských tratích, které k tomu byly protkány velmi hustou sítí malých pěšinek. Závěr závodu se navíc odehrával v krásném okolí místního hradu, který byl na vyvýšenině nad městem doplněné spoustou skalek, závrtů a dalších nerovností. Celý článek.
| Zobrazeno 3081x | Bikeři a bikerky

O-GALA 2011

O-GALA 2011
V sobotu 3. 12. 2011 v 18:00 přijeďte do Jičína, kde se bude konat pod taktovkou ČSOS a Sportcentra Jičín akce O-GALA 2011, společenský večer všech orienťáků, bikerů, lobáků a trailistů.
Připraven je bohatý program - vyhlášení ankety o nejúspěšnější o-sportovce roku 2011, taneční zábava s živou kapelou, soutěže, tombola, afterparty a další.
Vše podstatné najdete na http://objicin.tpc.cz/o-gala a na Facebooku, kde má každý fanoušek stránky O-GALA možnost vyhrát vstupenku zdarma. Vstupenky je možné objednat na o-gala@seznam.cz.
| Zobrazeno 5871x | Bikeři a bikerky

Pro Žábu - kalendář 2012

Koupí kalendáře finančně podpoříte handicapovanou sportovkyni Hanku Doležalovou.
Prodejní místa: stánky Vavrys a Newline; prodejna HSH sport; e-shop www.craft.cz
Přispět Hance na koupi handbiku můžete i na účet 65926592/0300
Více info na 739 642 365 nebo riskdi(zavináč)seznam.cz
Pro Žábu - kalendář 2012
| Zobrazeno 8445x |

Ach, jak byly ty staré časy v MTBO krásné...

Stojím ve startovním koridoru a soustředěně koukám, jak startovní obrazovka odpočítává poslední vteřinky do startu. Mrknutím pohledu zkontroluju, že synchronizace odpočítávání souhlasí i na displeji mojeho mapníku. Nejradši bych byl, kdyby se mi tam začátek mapy rozsvítil už teď, ale musím uznat, že v posledních dvou letech kdy mají LCD mapníky už protiotřesovej zobrazovací software je obraz klidný i po startovním rozjezdu. Ještě rychle koukám v rohu mapníku na aktuální tep 117, ale pak už se přes celý ohebný monitor nad řidítkama zobrazujou poslední vteřinky 3, 2, 1, a Start! Celý článek.
| Zobrazeno 4916x | Informace

Předplatné časopisu Orientační běh

Orientační běh Jak nejlépe investovat 500 Kč?
Za pětistovku se toho dá pořídit docela dost. Namátkou třeba pět bas nejlevnějšího piva, jedna lepší večeře pro dva, deset horších večeří pro jednoho, půl nádrže benzínu, jeden převodník nebo půlka řidítek. Anebo taky celoroční předplatné časopisu Orientační běh. Celý článek.
Celkem: 24
|< << 1 2 3 >> >|

Fotky autora

Celkem: 2
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot