MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

Smržovka - Jablonec n/N

Nejbližší závod, Mistrovství ČR na dlouhé trati a ve štafetách, se blíží. Přihlášky jsou uzavřené a tak jen vyčkávejte na startovku.
homepage závodu »
MTBO.cz | Komentáře: 0

Výsledky z 3.- 4. kola ČP v Hamru

Na stránkách závodu najdete výsledky z obou víkendových závodů v Hamru na Jezeře (i s mezičasy). výsledky »
MTBO.cz | Komentáře: 0

Značené cyklotrasy na internetu!

Na CykloServeru byla spuštěna nová verze kompletních cyklotras ČR na dynamické mapě. Přímá adresa této aplikace je www.cykloatlas.cz. Podrobnosti a úvodní představení najdete v článku o projektu
MTBO.cz | Komentáře: 0

Světový pohár - průběžné výsledky

Průběžné výsledky (.pdf) po prvních závodech v Římě. Z našich se do destíky vmáčkli tři muži a tři ženy. V hodnocení národů pevně třímáme v rukou druhou pozici za Finskem a před Francií.
MTBO.cz | Komentáře: 0

Výsledky z 1. a 2. kola ČP v Bratislavě

Na stránkách závodu najdete výsledky z obou víkendových závodů v Bratislavě (i s mezičasy). odkaz »
MTBO.cz | Komentáře: 0

Dodatečné licence

Komise MTBO udělila 29.4. mimořádně ještě tyto licence: E - Michaela Gigon TBM 7753, A - Matěj Pilka SPE 8305
MTBO.cz | Komentáře: 0

První kolo SP v Římě

Česká výprava se dnes ráno vrátila z prvního dvojzávodu SP v Itálii. Nejvýraznějších úspěchů dosáhli ve "sprintu" Mach (4), Procházka (6), Hrdinová (5), Jakoubová (6) a v nedělní "klasice" Podrábský (6) a La Carbonara (6). V mužích jednoznačně kralovali mistři světa z Finska Tervala a Mäkilä, kteří si jen prohodili pozice a v ženách se na průběžném prvním místě SP usadila francouzka Coupat.
výsledky sprintu (.rtf)
MTBO.cz | Komentáře: 0

Mezinárodní Mistrovství Polska

Rozpis (.doc) na Mistrovství Polska na klasice a ve sprintu, které se koná ve Varšavě 31.5.-1.6. Bohužel současně se závody ve Smržovce. Přihlášky do 15.5.
MTBO.cz | Komentáře: 0

Smržovka má nový web

Oddíl MTBO ze Smržovky má nový web. Z toho důvodu nefungovaly odkazy na rozpis a závody, které pořádají. Už je to OK. Nový web >>
MTBO.cz | Komentáře: 0

Mimořádné udělení licencí

Komise MTBO dne 19.4.2003 udělila výjimky soutěžních licencí MTBO pro rok 2003. Licence E: Miroslav Seidl EKP7402, licence A: Jiří Král SSU5941, Vladimír Žíla BOR6800, Ladislav Suchánek XBM7008. Dalším žadatelům nebyly výjimky uděleny.
MTBO.cz | Komentáře: 0
Celkem: 1502
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot