MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Hardware

Kola a další vybavení vhodné pro MTBO závody.

| Hardware
Zvýhodněná nabídka BH bikes

Zvýhodněná nabídka BH bikes

Od ledna 2013 jsem se stal dovozcem španělských kol BH do ČR (mtb, road, cross, electro). Kola se již začla prodávat a to na objednávku s tím, že jsou za podstatně výhodnějších podmínek než je doporučená MOC. Kola si můžete prohlédnout na webu výrobce: www.bhbikes.com. Na naše stránky Haven.cz je vložíme během dvou týdnů. Ceník ke stažení (včetně kontaktu v patě dokumentu).
Vojta Buri - HAVEN
| Hardware

Novinky od FORCE

I v letošním roce je partnerem čp MTBO firma KCK Zlín resp. značka FORCE.
Na většině závodů z toho mají radost hlavně „eliťáci“, kteří mohou vyhrát zajímavé ceny, ale třeba na MČR ve Zlíně (1.-2.9.) se můžou na hojnost cen těšit i ostatní kategorie :-)
A všichni mají samozřejmě možnost zakoupit široký sortiment v internetovém obchodě resp. ve stánku ForRide.cz, který můžete najít na závodech čp MTBO.

Force.cz
 
Celý článek.
| Hardware

V čem vyrazit v zimě na kolo?

Pro ty co na kole v zimě pravidelně vyráží na výlety/tréninky tento článek asi moc nového nepřinese. Ale jistě je spousta těch, kteří s nástupem prvních chladnějších dnů kolo strčí do sklepa a vyndají ho někdy v březnu, což byl před 5 lety i můj případ. Proto přináším menší návod jak se v zimě obléct, tak aby i při teplotách kolem nuly neomrzaly jednotlivé části těla. Co nám na zimu může nabídnout sortiment sponzora českého poháru firmy KCK resp. značka FORCE?

Force.cz
 
Celý článek.
| Hardware

FORCE – partner českého poháru MTBO

Jak už si možná někteří účastnící českého poháru MTBO všimli, letos se stala značka FORCE – www.force.cz partnerem českého poháru MTBO. Největší radost z toho pravděpodobně mají závodníci a závodnice v H21E a D21E, kteří se při vítězství v závodě čp můžou těšit na hodnotné věcné ceny.
Protože sám používám mnoho věcí od Force, rád bych Vás v krátkosti seznámil s některými z více než z 1500 produktů v sortimentu této české značky.

Force.cz
 
Celý článek.
Celkem: 45 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru