Elite CZECH MTBO team

Aktuality

| Reprezentace

Nominační kritéria RD MTBO 2011

Následující článek obsahuje kritéria pro nominaci členů reprezentačního družstva dospělých na všechny 4 hlavní akce mezinárodní sezony 2011. Tedy první dvě kola světového poháru v Maďarsku a Švédsku, mistrovství světa v Itálii a konečně i mistrovství Evropy v Rusku. Celý článek.

Úvodní reprezentační sraz 2010, 17.-19.12.2010

Lokalita: Bedřichov, Lovecká chata Diana
Účast – juniorská reprezentace, výběr dorostu, seniorská reprezentace
Program – socializace, lyžování (+dobrovolná účast na B5h), informace o nadcházející sezóně (závody, nominační kritéria, soustředění, rozpočet ..), focení reprezentantů na stránky IOF a další

Díky všem za účast. Celý článek.

Sbírka pro Hanku Žábu Doležalovou

Bikerku Hanku Doležalovou, zvanou Žába, postihlo závažné zranění při reprezentaci na nedávném MS MTBO v Portugalsku. Vzalo ji to nejcennější. Zdraví. Hanka po pádu v závodě zůstává od oblasti hrudníku dolů nehybná. Pokusme se společně Hance a její rodině alespoň trochu usnadnit nelehký boj.

Prostřednictvím Nadace orientačního běhu proto vypisujeme sbírku. Peníze, které se podaří vybrat, pomohou Hance v rehabilitaci a léčení. Všichni pevně věříme, že i v návratu do plnohodnotného života.

Finanční částky lze posílat na účet číslo 1500043001/5500. Variabilní symbol je 111222333.

Dárce současně prosíme o vyplnění smlouvy a zaslání na adresu Nadace OB. Příspěvek lze poté odečíst z daní.

MS MTBO Portugalsko - Medailové Štafety

Velkými úspěchy naši reprezentanti ukončili MS v Portugalsku. Bronz vybojovali muži i ženy ve složení Radek Laciga - Jan Lauerman - Mára Pospíšek respektive Bára Chudíková - Hanka La Carbonara - Martinka Tichovská. V mužích zvítězila štafeta Ruska (Gritsan - Glukhov - Foliforov) a v ženách štafeta Dánska (Lisbygd - Stallknecht - Kornvig).
Junioři (Kryštof Bogar - Martin Tišnovský - Vojta Stránský) i juniorky (Martina Lamichová - Maruška Březinová - Maidička Seifertová) soupeře deklasovali a vyjeli dvě zlata!

Vojta třetí, Chláďa a Maruška čtvrtí

Vojta Stránský skončil třetí mezi juniory na dnešní klasické trati, tedy longu. O vteřinu zvítězil Pekka Niemi (FIN) a přidal druhý titul ke včerejšímu z krátké trati. Jirka Hradil nakonec obsadil čtvrté místo za dnes poměrně suveréním Antonem Foliforovem (RUS). V ženách zvítězila Christine Schaffner (SUI) a nejlepší naší závodnicí byla Hanka La Carbonara na děleném sedmém místě s polkou Annou Kaminskou (vítězkou sprintu). Juniorky ovládla Olga Vinogradova (RUS), která si stejně jako Pekka Niemi připsala double k titulu z krátké trati. Maruška Březinová a Maidička Seifertová skončili těsně pod stupni vítězů tedy na čtvrtém a pátém místě.
Celkem: 484 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot