MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Reprezentace - CZECH MTBO team

CZECH MTBO team

Elite CZECH MTBO team

Junior CZECH MTBO team

Aktuality

| Reprezentace

Nominaci pro SP v Římě určil víkendový dvojzávod

Čtyři ženy - Jakoubová, Chmelíková, Hrdinová a La Carbonara a šest mužů - Tihon, Kubín, Podrábský, Linhart, Procházka a Mach změří síly s mezinárodní konkurencí na Světových pohárech v Římě 26.-27.4. Složení týmu pro úvodní dvojzávod SP daly víkendové nominačky v Pávově u Jihlavy. Celý článek.
| Reprezentace

Může si úspěšný reprezentant v MTBO vylepšit finanční situaci ?

Ano, třikrát ano ! Za dobré výkony v letošních Světových pohárech (SP) čekají naše bikery motivující finanční odměny, a to jak v individuálních závodech, tak ve štafetách. Český závodník, který by vyhrál všechny SP, si může přijít až na 47 000,- Kč. Což představuje hodnotu slušně vybaveného XC bajku - no nestojí to za všechno tréninkové úsilí a snahu? Celý článek.
| Reprezentace

Jak jsem byl ve Španělsku (1998)

Tak tento článek jsem chtěl napsat do ročenky 1998. Pozdě. Tudíž tady u mně leží na disku a není, kdo by ho vyladil. Zapomeňte tedy na hrubky, zapomeňte na vynechaná slova a chybějící odstavce a vůbec a buďte rádi, že si můžete přečíst alespoň tohle. Celý článek.
| Reprezentace

Úspěšný reprezentační tým MTBO 2002

Praha, 13. 11. 2002 - Reprezentační tým MTBO oznámil úspěšné ukončení sezóny 2002. Závodní sezóna zahrnovala 11 závodů Českého poháru, 4 závody Mistrovství republiky a letos poprvé také Mistrovství světa. Mezi závody pro veřejnost patřila Poděbradka Bike Adventure a extrémní orientační duathlon RockyMan. Celý článek.
| Reprezentace

Mistrovství světa v MTBO ve Fontainebleau, Francie, 2. - 6. 7. 2002

Praha, 11. 7. 2002 - Česká výprava úspěšně reprezentovala na prvním světovém šampionátu v orientačních závodech na horských kolech (Mountain-Bike-Orienteering – MTBO) a ziskem stříbrné a bronzové medaile ze závodu štafet se umístila na 3. místě v hodnocení národů. V individuálních disciplinách se dokázali Češi 7x umístit do desátého místa. Celkem 28 zemí bojovalo o tituly. Celý článek.
| Reprezentace

Reprezentace ČR na rok 2002

Byla jmenována širší reprezentace ČR pro rok 2002 v počtu 12 mužů a 10 žen. Kdo z nich nakonec odcestuje na historicky první Mistrovství světa ve Francii, které se koná začátkem července tohoto roku? Celý článek.
Celkem: 397 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru