MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Reprezentace - CZECH MTBO team

CZECH MTBO team

Elite CZECH MTBO team

Junior CZECH MTBO team

Aktuality

| Reprezentace

Seznam reprezentantů 2005

Kromě seznamu reprezentantů, také plán společných akcí a rámcové schéma přípravy. Taky jeden slib a nějakou tu omáčku kolem. To vše (a skoro nic navíc) najdete v tomhle článku... Celý článek.
| Reprezentace

Nevíte někdo co je opak nekrologu?

Musím se přiznat, že jsem dost ukecanej a že si celkem zakládám na své slovní zásobě. Ale opravdu si teď nemohu vzpomenout, jestli má nekrolog nějaký opak. Takže Ramach měl svůj bafuňářský autonekrolog a já? Programové prohlášení? Pár slov na úvod? Několik vět? Charta 2005? Celý článek.
| Reprezentace

Pozdě, ale přece: zhodnocení MS, aneb “jak to viděl kouč”

Protože mi unikla možnost umístit tento článek v časopisu OB, vkládám jej na web.

Celkové hodnocení týmu: nejsem celkově spokojen, nesplnili jsme stanovený cíl, místo 3 medailí máme jedinou. I když individuální medaili ani titul Mistra světa z Austrálie nevezeme, přece jen ženská štafetová medaile by dokázala vše překlopit k obecné spokojenosti. Celý článek.
| Reprezentace

Konec dobrý, všechno dobré

Tak by se dalo charakterizovat letošní MS z pohledu české výpravy. Jak jste si asi všimli, nenapsal jsem zatím článek z posledního závodu MS, ze štafet. Činím tak až nyní a současně tak uzavírám seriál reportáží z Austrálie. Celý článek.
| Reprezentace

Oslava a příprava

Nálada v týmu je po včerejším závodě velmi dobrá, včera proběhl decentní večírek (všichni byli dost unaveni na to, aby byl větší) a oslavili jsme Tomínův úspěch. Celý článek.
| Reprezentace

Tomíno vybojoval čtvrté místo

Dnešní klasická trať přinesla velký úspěch českým barvám. Luboš Tomeček vybojoval čtvrté místo. Závod byl velice fyzicky náročný, bohužel však nikoliv mapově. Bylo to hlavně o volbě, pak se již moc chyb udělat nedalo. To vyhovovalo hlavně cyklisticky silným borcům. Celý článek.
Celkem: 397 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru