MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Reprezentace - CZECH MTBO team

CZECH MTBO team

Elite CZECH MTBO team

Junior CZECH MTBO team

Aktuality

| Reprezentace

Sestava pro štafety

Právě jsme dořešili nominační rébus a nahlásili sestavu pro štafety.
  • Muži A - Pari, Tomíno, Jaryn
  • Muži B - KLádin, Borek, Tisky
  • Ženy A - Míša, Markéta, Hanka
  • Ženy B - Topinka, Bára, Olča
Celý článek.
| Reprezentace

Zítra to začíná

Zítra brzo ráno začíná vše naostro. Jako první si odbude křest ohněm Radek Laciga, brzy po něm budou následovat další. Odkaz na stránky MS však zajisté máte, takže jste jistě o startovce informováni. Celý článek.
| Reprezentace

Český tým pro MS 2005

Závod ČP ve Zlatých Horách, byl zároveň poslední indicií pro rozluštění rébusu s názvem "nominace na MS 2005". Výsledná podoba týmu je tedy na světě a spolu s ní se v tomto článku dozvíte mimo jiné to, jaká jsou má očekávání a jak vidím jednotlivé členy reprezentace před MS. Celý článek.
| Reprezentace

Další jistí nominovaní pro MS 2005.

První bajkové pětidenní jsou za námi a protože jejich součástí byly z nominačního hlediska důležité pohárové závody, přibyli k již jistým účastníkům MS - Tomečkovi a La Carbonara další závodníci a závodnice, kteří si již mohou shánět česko-slovenský slovník. Zároveň také vykrystalizovaly šestice, které si to koncem srpna v Bruntále rozdají o zbylá místa ve výběru pro MS.

Celý článek.
| Reprezentace

Soustředění reprezentace v Doksech

Týden před prvními závody ČP se reprezentace MTBO sešla na prvním letošním soustředění v Doksech. Na pořadu dne bylo několik mapových tréninků a technika jízdy v terénu. Azyl nám po celou dobu soustředění poskytl Lesní hotel v Doksech. Celý článek.
Celkem: 397 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru