MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Postupy z Lužan

Postupy z Lužan

Sobotní Middle + Sprint a nedělní mistrák na Longu. www.mtbo.eu

| Honza -mAk- Svoboda

Komentáře

Napsat nový komentář
Nikolas |
Časový posun
Ahoj,
při nahrávání sprintu a longu se mi nedaří nahrát GPX pomocí postupů - vnutí mi to časový offset v řádech stovek sekund, takže rozsah posuvníku není dostatečný k tomu, abych to posunul správně. Můžu to nahrát manuálně, ale pokud by se jednalo o hromadný problém, bylo by asi lepší nějaké komplexní řešení. Middle se mi nahrál perfektně - ručně už jsem nemusel prakticky nic upravovat (krom offsetu pár vteřin).
mAk |
Dělají to většinou špatně oříznutý GPS data. Ty se dají upravit, třeba přes GPS track editor. A když si to nesedne, je možno nahrát bez synchronizace s mezičasama.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru