MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Startovky a pokyny k závodům v Maďarsku

Startovky a pokyny k závodům v Maďarsku Na prázdninový trojzávod ČP (middle+sprint+hromaďák) v Bakony mountains je přihlášeno celkem cca 200 závodníků, z toho jsou zhruba tři čtvrtiny těch, kteří jsou registrováni v žebříčku ČP MTBO. Dnes byly vydány startovky a pokyny. Doporučujeme sledovat i předpověď počasí, sjízdnost terénu je velmi závislá na tom, jestli zaprší.
| Pavel Štáfek

Komentáře

Napsat nový komentář
Tuki |
Startovka middle
V ORISu jsou zveřejněné startovky s absolutním startovním časem s předpokladem startu 00 middlu ve 13:00. Na maďarský stránkách jsou startovky s relativními startovními časy a v pokynech informace, že middle má start 00 ve 12:30. Hapruje tam půlhodina.:-) CO JE SPRÁVNĚ?
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru