MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Smutná zpráva z OK BOR

Smutná zpráva z OK BOR

Přátelé, kamarádi, s velikou lítostí oznamujeme, že včera po dlouhé nemoci odešel člen našeho klubu, orienťák, biker, neúnavný podporovatel sportovních, kulturních a společenských akcí v širokém okolí, ale hlavně skvělý parťák, kamarád a bavič Vláďa Tepna Žíla. Říká se, že odešel navždy, ale u Vládi to neplatí - ten s námi alespoň ve vzpomínkách zůstává. Byls a budeš frajer!!
Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 18.4.2019 ve 14hod na Lesním hřbitově v Novém Boru. 

| Ivana Abelová

Komentáře

Napsat nový komentář
Vankista |
Milý Vláďo
Jsou zprávy, které nepotěší. Notre-dome jsem na živo nikdy neviděl a už neuvidím, ale to asi skousnu. Za to, že skleněnou květinu, kterou jsi věnoval před časem mé pubertální dceři a která si ji vystavila na čestné místo svého pokoje Ti už poděkovat nestihnu. A to je pro mne skoro neskousnutelné.
Před čtyřicety lety jsem si začal na zadni stranu OB map psát vždy výsledky závodu tak, že jsem psal první tři, par známých a sebe. Pohříchu, Žíla tam figurovalo velmi často a většinou těsně přede mnou. Od těchto dob jsem si Vláďu začal řadit řadit mezi "své". Několik let mimo OB a pak návrat do MTBO byl pro mne Vláďa jednou z těch jistot, kdo nezkazil žádnou legraci, vždy ochotný poskytnou pomocnou ruku, když bylo potřeba, kamarád na kterého bylo vždycky spolehnutí. Na posledních závodech na Máchači vtipkoval, že začne trénovat, aby nám v padesátkách ukázal. Těšil jsem se na to, bohužel planě.
Tak vzpomínky a ta skleněná kytička mé dcery tu zůstanou. Díky Vankista
vankista |
....a nebylo to na Máchači, ale samozřejmě ve Sloupu......
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru