MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Slavnostní vyhlášení ČP MTBO 2018

Slavnostní vyhlášení ČP MTBO 2018

V sobotu 3. listopadu proběhlo v areálu černokosteleckého pivovaru slavnostní vyhlášení letošního ročníku ČP MTBO.

Po zrušení závodů ČP v Blansku poskytli našemu vyhlašování azyl pořadatelé tradičního zavíráku sezóny - Maudi cupu. Většina oceněných tak spojila přebírání cen s účastí v některém či v obou víkendových závodech, ale byli i tací, kteří dorazili jen na předávací večer.

Posezení v prostorách pivovarského žentouru bylo příjemné, všichni přítomní si tak mohli u dobrého piva poklábosit a na promítaných fotkách si připomenout nejlepší okamžiky letošního ročníku ČP MTBO.

Moderování večera se výborně zhostil zkušený spíkr RaMach, který představil postupně všechny nejlepší závodníky v kategoriích a s vybranými vítězi vedl vtipné zvídavé či hodnotící rozhovory. Všem vítězům patřily zasloužené ovace plného sálu a každý z nich si domů odvezl některou z krásných trofejí od Astery.

Fotogalerie z vyhlášení

| Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru