MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Mistři jedou zadarmo!

Ve středu se rozhodlo, že na ORIENT EXPRESS závodech můžete jet v mistrovských kategoriích zadarmo. Tedy, pokud se včas přihlásíte a jste řádně registrováni v MTBO sekci našeho milého svazu. To znamená, že ušetřené prostředky můžete investovat jinde, například do pitného režimu ve stánku našeho titulárního sponzora. Na základě této informace jsme aktualizovali rozpis.

Úhrada vkladů na Mistrovství ČR v MTBO v roce 2018

"Na základě rozhodnutí VV ČSOS ze dne 30.5.2018 uhradí Český svaz orientačních sportů (z prostředků poskytnutých od MŠMT Program Organizace sportu a od ČOV na sport mládeže) v roce 2018 na závodech Mistrovství ČR v MTBO základní startovné za závodníky, kteří jsou registrováni v ČSOS v sekci OB resp. v sekci MTBO, mají právo startu na MČR a jsou k závodu přihlášeni v řádném termínu. V MTBO se jedná o závody na krátké trati (GIG) a na klasické trati (GIG) v kategoriích W17, W20, W21E, M17, M20 a M21E."

| Alda Linhart
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot