MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Kdo nepřijede ... bude litovat !

Kdo nepřijede ... bude litovat !

Hlášení všem závodníkům až z dalekého východu. Tak nějak tušíme, že se vám až k nám na Moravu příliš nechce, takže o to víc vás budeme lákat.

D1 vás dovede téměř až do centra závodu, do úžasného zázemí poskytnuté hotelem Vega v Pozlovicích u krásných Luhačovic. Letošní závody jsou pro nás organizační výzvou, africký mor prasat nás nakonec donutil vybrat prostor úplně odlišný, než jsme původně zamýšleli. Oblast závodu vypadá hodně kopcovitá, ale citlivý přístup našich stavitelů dá na složitý terén zapomenout a kouzelné scenérie vám budou odměnou za vynaložené úsilí, stejně tak jako ceny pro vítěze, které budou již tradičně bohaté a pestré. Hlavní cenou pro vítěze je tří denní wellness pobyt pro dvě osoby právě v hotelu Vega. Bohatý večerní program završený zcela netradičním KARAOKE je již u zlíňáků tradicí.
Tak neváhejte a točte, ať už kilometry bikové či ty dálniční při cestě k nám na Moravu!

PS: Když k nám zvládl dorazit mor až z Afriky, tak to zvládnete taky Smějící se

| Hančíková Michaela
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot