MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

A zítra premiéra hromaďáku na MS

A zítra premiéra hromaďáku na MS Rozhovory médiím (třeba České televizi, která nás na MS doprovází) byly poskytnuty, kola byla vypucována, seřízena a namazána a v úschovně čekají na zítřejší závod s hromadným startem, což bude premiéra nového formátu na MS. Soupiska štafet, které nás čekají pozítří se odevzdává zítra do 13:00, takže hromaďák bude pro trenéry zároveň i poslední možnost rozhodnout o nasazení do štafet.

V karanténách nesmíme mít telekomunikační prostředky, takže jsem to sice osobně sledovat nemohl, ale podle všeho GPS tracking i online mezičasy zde fungují jak mají, takže aby jste se v práci nenudili, můžete nám i zítra fandit online. Juniorům od 9:30 (8:30 SEČ) a dospělým od 10:20 (9:20 SEČ) na stránkách závodů.

| Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru