MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
| MTBO ČP + MČR
Přichází konec MTBO v Čechách?

Přichází konec MTBO v Čechách?

Cože? Proč by měl být konec MTBO? Reprezentace  přivezla z MS, JMS a MED 17 medailí, máme mistry světa, skvělé juniory, nadějné dorostence. V roce 2020 pořádáme MS. Tak jakýpak konec?  A přece hrozí. V posledních letech pravidelně meziročně klesá počet účastníků na jednotlivých závodech ČP. Ale to není ten hlavní problém.

 

Tím totiž je to, že ještě daleko více klesá počet oddílu a lidí ochotných pro ostatní pořádat závody. Možná to souvisí s tím poklesem závodníků? Nevím. Co ale vím naprosto přesně, že na příští rok se zatím do výběrového řízení přihlásily 3 slovy TŔI kluby. Což není mnoho...

 

Co s tím? Nejsou mapaři? Nejsou terény? Nejsou lidi? Proč se právě váš oddíl letos nepřihlásil? A co na to Jan Tleskač? 

| MTBO ostatní

Pomozte doplnit chybějící MTBO mapy do archivu

Cílem archivu map Českého svazu orientačních sportů je shromáždit všechny orienťácké mapy, které kdy byly vydány. Většina MTBO map se již v archivu nachází v dostatečném počtu, ale i tak množství map chybí. Pomůže někdo sehnat chybějící výtisky? Stačí je dovézt na některý ze zářijových závodů Českého poháru MTBO. O jejich předání do archivu se už postaráme.

Celý článek.
| MTBO ČP + MČR
Pozvánka na Český pohár do Heřmanova Městce

Pozvánka na Český pohár do Heřmanova Městce

Po medailových žních a parádních výkonech našich reprezentantů na nedávném mistrovství světa v Rakousku, se i vy můžete blýsknout zářivou formou, kterou jste celé prázdniny pečlivě ladili. Za MTBO zážitky již nemusíte cestovat do zahraničí - hned první víkend po začátku školního roku pro vás chystáme trojici závodů ČP MTBO v Heřmanově Městci.

Celý článek.
| MTBO ostatní
O skřítcích a mistrech světa

O skřítcích a mistrech světa

Je druhá srpnová sobota. Venku vedro, že z nebe padají sušené mouchy a trávníky ve městě místo uklidňující zelené nabízejí zlatavou barvu přeschlého sena. Sedím u klávesnice a sleduji na displeji online GPS mapu právě finišujícího závodu MS MTBO na longu. Nejspíš bude další medaile. Zlatá. A nebude jediná. Je to až neuvěřitelné: celý týden přicházejí z Rakouska zprávy o tom, jak se našim daří a fotek s medailemi je tolik, že je ani nestíháme všechny posílat na web. Každý den s napětím sleduji průběžné a pak i celkové výsledky a říkám si, že lepší už to snad ani být nemůže. A ono může. Sobotní čyři individuální zlata ze šesti možných na Mistrovství světa dospělých a juniorů a Mistrovství Evropy dorostu pro českou výpravu jsou nejspíš absolutním vrcholem českého MTBO na mezinárodní scéně.

Celý článek.
| Reprezentace
Excelentní juniorský long pro český tým na MS MTBO: 1. Hašek M20, 1. Wohanka M17, 2. Králová W20, 3. Kuchařová W17

Excelentní juniorský long pro český tým na MS MTBO: 1. Hašek M20, 1. Wohanka M17, 2. Králová W20, 3. Kuchařová W17

V královské disciplíně MTBO se českým juniorům dařilo skvěle. V náročném závodě se mistrem Evropy stal dorostenec Richard Wohanka a juniorským mistrem světa Jan Hašek, dámská část zúročila výborné výkony stříbrnou juniorskou medailí Vilmy Králové a dorosteneckým evropským bronzem Rozálie Kuchařové.

Celý článek.
Celkem: 1269 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru