MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO ČP + MČR

Český pohár (nejvyšší soutěž) a mistrovské MTBO závody u nás.

| Zobrazeno 2514x | MTBO ČP + MČR

Statistika nuda je..

Statistika nuda je..

Statistika nuda je.. No, ale stejně mi to nedá. MTBO registrace pro sezónu 2014 odstartují co nevidět. Jak to bude vypadat s „rozložením sil" v sezóně 2014 se teprve uvidí, tak jak to vypadalo loni?

Volba MTBO miss v roce 2013 tuším neproběhla, takže kdo byl loni nejhezčí, už asi nezjistíme :o). Registrováno v sekci MTBO bylo 703 závodníků a závodnic (a krásní byli určitě všichni :o). Největším oddílem byl KOS TJ Tesla Brno (TBM) s 53 registrovanými bajkery.

Celý článek.
| Zobrazeno 4097x | MTBO ČP + MČR

Měli jsme všechno! Tády dády dáááá….. #ČP Kladno

Měli jsme všechno! Tády dády dáááá…..  #ČP Kladno Přinášíme závěrečnou reportáž z posledního pohárového víkendu na Kladně z pera pořadatelů, která kromě informací o vítězech elitních kategorií a mistrovském titulu družstev, bude zcela jistě subjektivní, vychvalující se, bez špetky sebereflexe naprosto nekritická :) I když máme za sebou první běžně strávenou noc (spánkem), protože mnoho předchozích nocí pořadatelské trio: Pavel Štáfek, Svoby a Kouřa trávilo noci poněkud nestandardně přípravami celého toho cirkusu, bude tato reportáž ovlivněna také projevujícím se „opotřebováním" a únavou. Každopádně pokud někde chcete zveřejnit svoje kritické připomínky ke Kladenskému MTBO, rozvinout diskusní hádanice, nebo naopak vyjádřit dík či pochvalu, udělejte to prosím pod tímto článkem. Ať to máme na jednom místě pohromadě. Celý článek.
Celkem: 248
|< << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >|

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot