MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Hardware

Kola a další vybavení vhodné pro MTBO závody.

| Hardware

Závodění s mapou a vícerychlostním nábojem Rohloff SpeedHub 500/14

rohloff
Tak jak se na tom bajku bez přehazovačky vlastně jezdí?
Několik z vás se na různý detaily okolo řazení vícerychlostním nábojem Rohloff ptalo, spousta se taky na tomhle systému, třeba na mém biku, svezla, a tak možná získala nějaký letmý zkušenosti. Snad vám v následujícím článečku osvětlím ještě trochu víc, neberte jej jako reklamní tahák, ale jako několik mých zkušeností a popis celkovýho nadšení po měsíci závodění. Celý článek.
| Hardware

Zvýhodněná nabídka sportovní výživy a doplňků Nutriproduct pro kluby

detail
Skvělou slevu 30% na celý sortiment Nutriproduct obdržíte na každý nákup, pokud se Váš klub nebo oddíl registruje pomocí přiloženého formuláře - klubové karty. Vyplněnou klubovou kartu zašlete na e-mailovou adresu: strnad@nutriproduct.eu. Pan David Strnad, Key Account Manager, se Vám po obdržení karty ozve a domluví spolupráci. Protože Davida Strnada potkáváte i na závodech ČP, můžete jej v této věci kontaktovat i ve stánku Nutriproduct. Informace o produktech najdete na www.nutriproduct.eu
| Hardware

Nabídka treter Diadora

Nabídka MTB cyklotreter Diadora prodloužena:
  • model CHILI WOMAN (šněrování + sucháče), cena 1 100,- Kč, velikosti 38, 42, 43
  • model GEKO (přezka + sucháče), cena 1 100 Kč,- Kč, velikosti 41, 43, 46
  • model CHILI 04 (šněrování + sucháče), cena 1 300,- Kč, velikosti 45
  • model SATURN (sucháče), cena 1 100,- Kč, velikosti 41 - 48
  • model FAST (sucháče), cena 1 100,- Kč, velikosti 41 - 48
  • model X-TRAIL (přezka + sucháče), cena 1 500,- Kč, jen velikost 42
Objednané modely mohou být předány na MTBO závodech, nebo osobně v Praze či Brně. Případně poslány poštou jako dobírka (poštovné + balné = 100,- Kč). Nabídka platí do vyprodání zásob či do vyprodání zásob. Kontakt: RaMach, autopilot66(zavináč)seznam(tečka)cz, 728 241 228.
Fotky některých modelů naleznete na zde v detailu článku. Celý článek.
| Hardware

Jaké jsou Vaše zkušenosti s výrobci dresů?

Ahoj lidi. Napadlo mě oslovit tímto článkem ty z Vás, kteří jste v oddíle měli na starosti zařizování okolo dresů, zda byste nebyli ochotni něco sepsat o svých zkušenostech s různými českými výrobci dresů, neboť přesto, že spousta oddílů už dresy má, spousta se jich teprve chystá. Pomozme si tedy navzájem a poučme se z chyb osatních, ať to k nečemu je, i špatná zkušenost je přece zkušenost. Pokud tedy budete mít náladu napište do diskuze to podstatné, tedy své zkušenosti a ceny, věřím, že pak společně vyhodnotíme výrobce dresů v ČR na ty co za to stojí a co jsou na nic.
díky za pozornost Libor Kříž XPU 7804
| Hardware

Nově v novém do nové sezóny!

Upozorňujeme všechny bikery a bikerky, oddíly a MTB příznivce! Každý oddíl, který uvažuje o realizaci nových klubových cyklodresů má tímto jedinečnou možnost si buď individualně kdykoliv v týdnu, nebo přímo osobně na každých MTBO závodech, vyzkoušet a objednat cokoliv z kompletního sortimentu nejkvalitnějšího cyklistického oblečení od firmy PROCENTRUM - nového partnera českého MTBO teamu [mimo jiné i partnera a sponzora a dodavatele komplet speciálně vyvinutého cyklovybavení pro Honzu KOPKU na IDITAROD´07]. Celý článek.
| Hardware

TUFO za zvýhodněné ceny pro závodníky MTBO

I letos trvá nabídka české firmy TUFO pro závodníky MTBO. Kdo sháníte galusky nebo plášťovky na trénink či závodění (hlavně na silničce), můžete koupit za lepší ceny. Nabídka platí po celý rok 2007 objednané kousky dovezu na závody MTBO. Kontakty najdete v ceníku. Plášťovky TUFO na silničku vřele doporučuji z několikaleté vlastní zkušenosti! Kompletní katalog a popis výrobků na www.tufo.cz Celý článek.
| Hardware

Jak jsem reklamoval prasklý rám

Od roku 2000 jsem až do sezóny 2003 jezdil na kole Giant Escaper (rám 19,5") s vybavením Shimano LX, XT. Minulý čas používám proto, že v červenci 2003 praskla spodní rámová trubka při výjezdu známých "esíček" u hotelu SKI (Nové Město na Moravě) během letního soustředění reprezentace (svědkem byl RaMach). Možná by vás mohly zajímat mé zkušenosti s reklamací tohoto rámu u současného i bývalého dovozce (MM s.r.o., Progress Cycle) Celý článek.
Celkem: 47 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru