MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

MTBO ČP + MČR

Český pohár (nejvyšší soutěž) a mistrovské MTBO závody u nás.

| MTBO ČP + MČR

První mistrovské medaile v sezóně MTBO budou uděleny tuto sobotu ve Svratce

V terénech loňského Mistrovství světa v MTBO – v okolí města Svratka - se již tento víkend uskuteční 5. a 6. závod Českého poháru (ČP). V sobotním závodě na dlouhé trati se v elitních kategoriích žen (DE) a mužů (HE) budou zároveň rozdělovat i první tituly Mistrů České republiky v MTBO. Závod na dlouhé trati prověří jak vytrvalostní, tak i mapové schopnosti orientačních bikerů, o úspěchu rozhodují tyto faktory: dobře zvolená strategie postupů mezi jednotlivými kontrolami, hladká realizace stanovené trasy podle mapy v terénu, rychlá a plynulá jízda po celou dobu závodu včetně technického zvládnutí těžkého vysočinského terénu. Celý článek.
Celkem: 281 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru