MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Hardware

Kola a další vybavení vhodné pro MTBO závody.

| Hardware

V čem vyrazit v zimě na kolo?

Pro ty co na kole v zimě pravidelně vyráží na výlety/tréninky tento článek asi moc nového nepřinese. Ale jistě je spousta těch, kteří s nástupem prvních chladnějších dnů kolo strčí do sklepa a vyndají ho někdy v březnu, což byl před 5 lety i můj případ. Proto přináším menší návod jak se v zimě obléct, tak aby i při teplotách kolem nuly neomrzaly jednotlivé části těla. Co nám na zimu může nabídnout sortiment sponzora českého poháru firmy KCK resp. značka FORCE?

Force.cz
 
Celý článek.
| Hardware

FORCE – partner českého poháru MTBO

Jak už si možná někteří účastnící českého poháru MTBO všimli, letos se stala značka FORCE – www.force.cz partnerem českého poháru MTBO. Největší radost z toho pravděpodobně mají závodníci a závodnice v H21E a D21E, kteří se při vítězství v závodě čp můžou těšit na hodnotné věcné ceny.
Protože sám používám mnoho věcí od Force, rád bych Vás v krátkosti seznámil s některými z více než z 1500 produktů v sortimentu této české značky.

Force.cz
 
Celý článek.
| Hardware

NUTRIPRODUCT s.r.o. - partner Českého poháru v MTBO a partner reprezentace

Již druhým rokem máme (ČSOB, potažmo sekce MTBO) podepsanou reklamní smlouvu s firmou Nutriproduct s.r.o.. Spolupráce je smluvně vázána do konce roku 2012 a běží po dvou liniích – v první Nutriproduct podporuje naši repre, dodává zdarma své výživové produkty výměnou za umístění reklamy zejména na dresech a kolech. A s druhou větví spolupráce se všichni setkáváme na závodech Českého poháru. Pro účastníky závodů ČP ze smlouvy vyplývají jen samé příjemné věci. Pro pořadatele závodů ČP plynou ze smlouvy povinnosti i práva. Protože osvěta v této záležitosti neuškodí, principy spolupráce s Nutriproductem v tomto článku popíši. Celý článek.
| Hardware

Na maďarské trní, opět raději se SLIME

Stejně jako v loňském roce proběhne v Maďarsku 24.-25.4. první a druhé kolo ČP v MTBO. Terén bude opět plný nebezpečných trnů, a tak opět nebude nouze o defekty. A stejně jako v loni přicházíme společně s firmou BV Trade (dovozcem pro ČR) se speciální akcí a slevou pro registrované členy sekce MTBO na výrobky SLIME (www.slime.com).
Akce platí do 14. 4. 2009. Celý článek.
| Hardware

Vybavte se na trnitou cestu Maďarskými závody

V Maďarsku proběhne 25.-26.4. první a druhé kolo ČP v MTBO. Závodní prostor má krom klasických orientačních a bikerských nástrah, také jednu větší záludnost v podobě trnů z křovisek, takže nebude nouze o defekty, obzvlášť když je oproti českým podmínkám povolená jízda na biku mimo cesty.
Proto jsme společně s dovozcem do ČR firmou BV Trade připravili pro registrované členy sekce MTBO, speciální akci se slevou (ceník) na výrobky SLIME (www.slime.com). Akce platí do 24. 4. 2009. Celý článek.
| Hardware

Vánoční akce - oblečky s logy MTBO

Oblečky MTBO
Stejně jako v loňském roce, tentokrát ale ve spolupráci s firmou ELEVEN sportswear, jsme pro vás připravili vánoční kolekci oblečení v MTBO.cz designu. Závaznou objednávku učiníte e-mailem do 18.listopadu, necháte nám čas na výrobu a my vám vše zašleme na dobírku doručovatelskou společností tak, abyste vše mohli úhledně zabalit a dát třeba pod vánoční stromeček. Celý článek.
Celkem: 47 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru