MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO ČP + MČR

Český pohár (nejvyšší soutěž) a mistrovské MTBO závody u nás.

| Zobrazeno 4971x | MTBO ČP + MČR

Černí koně jen tak nezabloudí - Kouřova reportáž z MČR v MTBO

detail
Začlo to tak, že sem od Tomáše Poucha četl pár jeho reportáží na serveru BikeBase, jak bojuje na tratích Kola pro život. Pak sem si koupil dres Černých koní, protože se mi líbí a protože mi myšlenka týmu Černých koní přišla jako skvělej nápad, kterej sem chtěl podpořit. A nakonec jsem Tomášovi slíbil že v dresu Černých koní pojedu Mistrovství ČR v MTBO (orientační závody horských kol). Celý článek.
| Zobrazeno 3515x | MTBO ČP + MČR

Průjezd mapovým startem

Přátelé bajkoví orienťáci, v kolotoči MTBO se pohybuju teprve třetím rokem a myslím že se dá říct že to je krátce. Ještě vloni jsem se pořád považoval spíše za obstojnýho bikera, než za schopnýho orienťáka Letos už mám konečně trochu dojem že to vzácný spojení: mapa – hlava – volba, mi občas v lese v tý rychlosti trochu zafunguje. Občas... :-) Celý článek.
| Zobrazeno 3796x | MTBO ČP + MČR

PLAŠAN ROKU vs. PAN KLIĎAS

(Hodnocení stability výsledků)

Protože mě sestřenka (Káča Městková) hned na počátku letošní sezóny nařkla, že sem plašan, kterej půlku závodů diskne :o) (letos teda jeden jedinej, zato hned ten první), napadlo mě, co to zkusit analyzovat matematicky objektivně a abych v tom nejel sám přibral jsem celou kategorii :o) …

Celý článek.
Celkem: 248
|< << 13 14 15 16 17 18 19 20 21 >> >|

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot