MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Hardware

Kola a další vybavení vhodné pro MTBO závody.

| Hardware

GPS tracking při Českém poháru MTBO povolen

Vloni jsme za světem trochu zaostali a povinnost pevného spojení čipu s kolem jsme v pravidlech zrušili oficiálně až pro tento rok.

Letos bude český pohár naopak progresivnější. Na rozdíl od mezinárodních pravidel je totiž povoleno používat GPS pasivně pro záznam tratě, bez ohledu na typ zařízení. Na tomto výkladu stávajících pravidel MTBO se dohodlo vedení sekce MTBO.

Celý článek.
| Hardware
Zvýhodněná nabídka BH bikes

Zvýhodněná nabídka BH bikes

Od ledna 2013 jsem se stal dovozcem španělských kol BH do ČR (mtb, road, cross, electro). Kola se již začla prodávat a to na objednávku s tím, že jsou za podstatně výhodnějších podmínek než je doporučená MOC. Kola si můžete prohlédnout na webu výrobce: www.bhbikes.com. Na naše stránky Haven.cz je vložíme během dvou týdnů. Ceník ke stažení (včetně kontaktu v patě dokumentu).
Vojta Buri - HAVEN
| Hardware

Novinky od FORCE

I v letošním roce je partnerem čp MTBO firma KCK Zlín resp. značka FORCE.
Na většině závodů z toho mají radost hlavně „eliťáci“, kteří mohou vyhrát zajímavé ceny, ale třeba na MČR ve Zlíně (1.-2.9.) se můžou na hojnost cen těšit i ostatní kategorie :-)
A všichni mají samozřejmě možnost zakoupit široký sortiment v internetovém obchodě resp. ve stánku ForRide.cz, který můžete najít na závodech čp MTBO.

Force.cz
 
Celý článek.
Celkem: 47 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru