MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Bikeři a bikerky

Osobnosti MTBO a rozhovory s o-bikery a o-bikerkami.

| Bikeři a bikerky
Interview s Needym

Interview s Needym

Vojtěch Ludvík

Vojtěch Needy Ludvík, nar. 1993, závodí za oddíl TJ Stadion Nový Bor, právě ukončil studium na Biskupském gymnáziu Varnsdorf a je členem Juniorské reprezentace ČR od roku 2011. Mezi jeho největší úspěchy patří titul Juniorského mistra světa ve štafetách (Maďarsko 2012, společně s Kryštofem Bogarem a Tomášem Staňkem), stříbrná medaile z middlu Juniorského MS 2011 (Itálie) a bronzová z longu Juniorského MS 2012 (Maďarsko).

Celý článek.
| Bikeři a bikerky

Anketa "Nejleší jezdec MTBO 2011"

Minulou sobotu (3.12.2011) byla v Masarykově divadle v Jičíně v rámci plesu Orientačních sportovců O-Gala vyhlášena anketa „Nejlepší jezdec MTBO“. Na základě hlasování vybraných expertů zvítězil v kategorii dospělých stejně jako loni Jiří Hradil (2 stříbrné z MS, stříbrná a zlatá z ME, 4.místo v celkovém pořadí SP). V kategorii juniorů zvítězil rovněž stejně jako loni Kryštof Bogar (2 zlaté z JMS, 6.místo v elitní kategorii na ME dospělých) a v kategorii dorostenců Tomáš Staněk (zlato, stříbro a bronz z Evropského poháru dorostu). Celý článek.
| Bikeři a bikerky

O-GALA 2011

O-GALA 2011
V sobotu 3. 12. 2011 v 18:00 přijeďte do Jičína, kde se bude konat pod taktovkou ČSOS a Sportcentra Jičín akce O-GALA 2011, společenský večer všech orienťáků, bikerů, lobáků a trailistů.
Připraven je bohatý program - vyhlášení ankety o nejúspěšnější o-sportovce roku 2011, taneční zábava s živou kapelou, soutěže, tombola, afterparty a další.
Vše podstatné najdete na http://objicin.tpc.cz/o-gala a na Facebooku, kde má každý fanoušek stránky O-GALA možnost vyhrát vstupenku zdarma. Vstupenky je možné objednat na o-gala@seznam.cz.
| Bikeři a bikerky

Pro Žábu - kalendář 2012

Koupí kalendáře finančně podpoříte handicapovanou sportovkyni Hanku Doležalovou.
Prodejní místa: stánky Vavrys a Newline; prodejna HSH sport; e-shop www.craft.cz
Přispět Hance na koupi handbiku můžete i na účet 65926592/0300
Více info na 739 642 365 nebo riskdi(zavináč)seznam.cz
Pro Žábu - kalendář 2012
| Bikeři a bikerky

Sněžnický stratég 2011

Zveme Vás na 5. ročník MTBO scorelaufového závodu Sněžnický stratég, který je letos opět součástí seriálu Shocart liga. Závod se koná v sobotu 16. července 2011, v oblasti Českého středohoří mezi Děčínem a Ústím nad Labem. Toto málo navštěvované a bikersky téměř neznámé minipohoří je velice krásné a nepochybně Vám přinese silný bikerský i estetický zážitek. Jedná se o těžký kopcovitý terén, který uspokojí jak pohodáře, tak i velmi náročného bikera. Hromadný start proběhne v 11 hod. z areálu restaurace Elben v Povrlech. Více informací a přihlášky na http://reactor.php5.cz/strateg/.
| Bikeři a bikerky

Proběhlo shromáždění sekce MTBO 2010

Dnes se v Praze na Strahově za účasti 15 delegátů a 5 hostů uskutečnilo letošní shromáždění sekce MTBO. Jedním z úkolů bylo zvolit v duchu nových stanov ČSOS předsednictvo sekce. Nedošlo k žádnému překvapení a shromáždění sekce zvolilo na příští čtyři roky takto: Předseda sekce - Zbyněk Pospíšek, členové předsednictva - Milan Jirásek, Petr Lukavec, Jan Urban, Jiří Vraný. Delegáty sekce MTBO na letošní valnou hromadu ČSOS jsou: Petr Lukavec, Jan Kouřimský, Zbyněk Pospíšek, Petr Svoboda, Jan Urban. Celý článek.
Celkem: 46 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru