MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Bikeři a bikerky

Osobnosti MTBO a rozhovory s o-bikery a o-bikerkami.

| Bikeři a bikerky

Anketa "Nejleší jezdec MTBO 2011"

Minulou sobotu (3.12.2011) byla v Masarykově divadle v Jičíně v rámci plesu Orientačních sportovců O-Gala vyhlášena anketa „Nejlepší jezdec MTBO“. Na základě hlasování vybraných expertů zvítězil v kategorii dospělých stejně jako loni Jiří Hradil (2 stříbrné z MS, stříbrná a zlatá z ME, 4.místo v celkovém pořadí SP). V kategorii juniorů zvítězil rovněž stejně jako loni Kryštof Bogar (2 zlaté z JMS, 6.místo v elitní kategorii na ME dospělých) a v kategorii dorostenců Tomáš Staněk (zlato, stříbro a bronz z Evropského poháru dorostu). Celý článek.
| Bikeři a bikerky

O-GALA 2011

O-GALA 2011
V sobotu 3. 12. 2011 v 18:00 přijeďte do Jičína, kde se bude konat pod taktovkou ČSOS a Sportcentra Jičín akce O-GALA 2011, společenský večer všech orienťáků, bikerů, lobáků a trailistů.
Připraven je bohatý program - vyhlášení ankety o nejúspěšnější o-sportovce roku 2011, taneční zábava s živou kapelou, soutěže, tombola, afterparty a další.
Vše podstatné najdete na http://objicin.tpc.cz/o-gala a na Facebooku, kde má každý fanoušek stránky O-GALA možnost vyhrát vstupenku zdarma. Vstupenky je možné objednat na o-gala@seznam.cz.
| Bikeři a bikerky

Pro Žábu - kalendář 2012

Koupí kalendáře finančně podpoříte handicapovanou sportovkyni Hanku Doležalovou.
Prodejní místa: stánky Vavrys a Newline; prodejna HSH sport; e-shop www.craft.cz
Přispět Hance na koupi handbiku můžete i na účet 65926592/0300
Více info na 739 642 365 nebo riskdi(zavináč)seznam.cz
Pro Žábu - kalendář 2012
| Bikeři a bikerky

Sněžnický stratég 2011

Zveme Vás na 5. ročník MTBO scorelaufového závodu Sněžnický stratég, který je letos opět součástí seriálu Shocart liga. Závod se koná v sobotu 16. července 2011, v oblasti Českého středohoří mezi Děčínem a Ústím nad Labem. Toto málo navštěvované a bikersky téměř neznámé minipohoří je velice krásné a nepochybně Vám přinese silný bikerský i estetický zážitek. Jedná se o těžký kopcovitý terén, který uspokojí jak pohodáře, tak i velmi náročného bikera. Hromadný start proběhne v 11 hod. z areálu restaurace Elben v Povrlech. Více informací a přihlášky na http://reactor.php5.cz/strateg/.
| Bikeři a bikerky

Proběhlo shromáždění sekce MTBO 2010

Dnes se v Praze na Strahově za účasti 15 delegátů a 5 hostů uskutečnilo letošní shromáždění sekce MTBO. Jedním z úkolů bylo zvolit v duchu nových stanov ČSOS předsednictvo sekce. Nedošlo k žádnému překvapení a shromáždění sekce zvolilo na příští čtyři roky takto: Předseda sekce - Zbyněk Pospíšek, členové předsednictva - Milan Jirásek, Petr Lukavec, Jan Urban, Jiří Vraný. Delegáty sekce MTBO na letošní valnou hromadu ČSOS jsou: Petr Lukavec, Jan Kouřimský, Zbyněk Pospíšek, Petr Svoboda, Jan Urban. Celý článek.
| Bikeři a bikerky

Milý Tomáši – Kale,

co my jsme spolu všechno prožili – na kole jsme se utkávali skoro 20 let, autem jsme spolu přejeli Evropu ze severu na jih a opačně, po Austrálii jsme pocestovali, na technických schůzkách před světovými závody jsme spolu sedávali. Ty z Frýdku, Žiliny a Prahy, žasl jsem, jak ses objevil jednu neděli na závodech v Praze, když jsi v noci přejel vlakem odkudsi ze Slovenska. A pak jsi mne dorazil tím, že ty závody spolupořádáš, protože jsi snad v LOBu startoval za pražský oddíl, nebo jak to bylo. Možná to bylo proto, že tašku ze závodními věcmi jsi měl pořád připravenou od posledních závodů... Když jsme jen my dva jeli ze závodů ve Finsku a vezli v osobáku asi 10 kol, celou noc jsi nespal a řídil nonstop auto přes Pobaltí a Polsko. Stačily Ti energetické bonbónky pro řidiče kamionů, na dvě krabičky jsi jel nonstop. Jednu z těch krabiček mám pořád v kufru s nářadím... Čekal jsem něco podobného, když jsem usnul za Římem a čekal, že se probudím v Brně. Ale tenkrát to neklaplo, neměli ty bonbánky a noc jsme prochrápali na nějaké benzínce hluboko dole v Itálii. A o Austrálii a řízení na druhé straně ani nepíšu... Celý článek.
Celkem: 45 načítat automaticky

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru