MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Zlato ze závodu Světového poháru pro českou štafetu

Štafeta ve složení Martina Tichovská, Jiří Hradil a Kryštof Bogar vybojovala zlato ze závodu SP smíšených štafet pro Českou republiku (2.Rusko, 3.Finsko). Gratulujeme.

Rozebírat průběh bojů z mezičasů nemá příliš smysl vzhledem k nasazování žen na rozdílné úseky. Většina štafet nasadila sice ženy na 1.úsek, nicméně 1.úsek jel třeba i náš František Bogar (CZE2) a zbytek startovního pole pochopitelně deklasoval. Druhá česká štafeta (František Bogar, Renata Paulíčková, Marek Pospíšek) byla ovšem na třetím úseku diskvalifikována - Marek Pospíšek zlomil rám a v závodě pravděpodobně nepokračoval.

Třetí česká štafeta CZE3 (Kateřina Nováková, Jan Svoboda, Vojtěch Stránský) skončila v neredukovaném pořadí na 12.místě.

Nyní si počkáme na celkové výsledky štafetového SP2013.

Kompletní výsledky

Světový pohár

Tratě a GPS

Tím finálové kolo SP v Portugalsku končí. Reprezentanty už čeká pouze závěrečný ceremoniál a cesta domů. A končí tím i Světový pohár 2013. Příští rok se reprezentanti mohou těšit na Dánsko, Švédsko a Polsko.

| Zobrazeno 3082x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot