MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Závodní víkend ČP MTBO v půlce srpna na Konopáči

Na základě prosby vedení sekce MTBO, připravuje SPORTICUS team tři závody ČP MTBO v termínu 15. - 16. 8. se zázemím v kempu Konopáč u Heřmanova Městce. Pojede se víceméně ve stejném prostoru jako v roce 2018, nové prostory v okolí Krasnice u Kutné Hory jsme se rozhodli ponechat na některou z příštích sezón.

V sobotu se můžete těšit na middle a sprint, v neděli pak long. Poprvé v historii ČP MTBO na českém území se pojede výhradně na bezkontaktní systém Air+, krabičky tudíž nebudou mít díru na klasické čipy, je nutno použít čipy SIAC. Na místě budeme mít dostatek půjčovacích čipů, pokud by to přeci jen nevycházelo, dětská kategorie MW10 by jela na čipy klasické (jejich kontroly by měly díru).

Rezervaci ubytování provádějte přímo přes provozovatele kempu Konopáč. Neváhejte, chatiček je omezené množství a kemp není celý rezervován jen pro nás. Míst na stany by mělo být dost, ale v letošní specifické sezóně bychom doporučovali rezervaci i tak.

Rozpis je již zveřejněn na ORISU a přihlášky jsou taktéž spuštěny. Informace o závodech hledejte převážně na FB události s názvem 3.-5. kolo ČP MTBO 2020 - Heřmanův Městec. Těšíme se na vás.

| Zobrazeno 1634x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru