MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Závodíme s Radostí, začíná Český pohár MTBO 2020

Z Nového Boru posíláme další informace o prvním letošním pohárovém víkendu. Kromě obvyklých informací obsažených v Rozpise a v Orisu bychom hned na úvod chtěli zdůraznit, že v lese je to perfektní a Kryštof s Dukem vám doufám zamotají hlavy rafinovanou stavbou a spletitými postupy mistrovského Middlu a pohárového Longu.

Obrázky z lesa i další info postupně zveřejňujeme na facebookové stránce závodu, můžete se kochat krásnými pohledy do lesa, případně nad obrázky lesních tůněk spekulovat, zda nechat na kole hladké obutí nebo jestli raději ke sjezdovým drapákům nepřibalit ještě šnorchl a ploutve.

Centrum závodu se nachází v dětském táboře Radost nedaleko Stvolínek. Jedná se o areál ležící v dostatečném odstupu od civilizace a v těsném dosahu lesa, což je základním předpokladem pro kvalitní sportovní i mimosportovní vyžití nás všech, kterým dlouhá vynucená pauza od posledních závodů moc radosti neudělala.

Standardní informace, které zveřejníme v Pokynech, bychom chtěli doplnit ještě několika informacemi nestandardními, které vyplývají ze současné situace:

Tábor

Provozovatel tábora nám po celou dobu karantény vycházel vstříc svým přístupem, hlavně tím že to hned zkraje celé krize neodpískal a neposlal nás někam.  Takže hned jakmile se ukázalo, že naši akci bude možno uspořádat, mohli jsme pokračovat v přípravách a spolehnout se na toto perfektní centrum závodu. Všechny Vás proto prosíme, chovejme se v celém prostoru tábora slušně a ohleduplně. Tábor je připravený dva týdny po nás zahájit běžný prázdninový provoz pro děti.

Vzhledem k hygienické situaci jsme se s provozovatelem tábora dohodli, že ubytovací kapacita pokojů a chatek bude bez obvyklého zapůjčení lůžkovin. Přivezte si prosím vlastní lůžkoviny a spacáky. V táboře jsou dostatečné kapacity společných umyváren a WC. Nejsou tam ale možnosti stravovací. Původně plánovaná centrální táborová kuchyně nebude mocí být pro naši akci zprovozněna.  O vaše občerstvení se postará externí cateringová služba, a pořadatelský výčepní servis. 

Tábor je možno využít od pátečního večera, je to v ceně pobytu. Možnosti stanovací jsou neomezené, možnosti ubytování v chatách jsou myslím vyčerpané.

Hygienické předpisy

Všichni sledujeme aktuální pokyny týkající se hygienických opatření hromadných akcí, prosím sledujte je také a přiměřeně se podle nich řiďte. Zatím to vypadá, že obvyklé závodní zvyklosti, organizace startu a cíle budou zcela normální, maximálně dojde ke zohlednění a zředění startovních intervalů ve startovkách. A nejspíš vám nenalejme vodu po dojezdu do cíle :) 

Školka

asi jediný zásadnější rozdíl oproti normálu bude ve fungování školky. Bude nutno dopředu poslat závaznou přihlášku školkujícího dítěte, a sice: Jméno dítěte, jeho věk , ev. na který den nám ho chcete svěřit. Toto je nutné, abychom si zorganizovali možné rozdělení dětí do skupin podle počtů a další související náležitosti. Přihlášky zasílejte na mail: Rejzanda@seznam.cz  Nepřihlášené dítě nevezmeme do péče!

Řádný přihláškový termín je do neděle, pokyny budou zveřejněny příští týden, tak zatím poctivě trénujte, bude to výživné, těšte se – těšíme se na vás! 

Odkazy 

| Zobrazeno 1772x | MTBO ČP + MČR | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru