MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

World Masters Series 2019 má za sebou první kolo

Tak jako se pomalu rozbíhá sezóna v České republice, o víkendu ve Španělsku začala i evropská část světové série veteránů (WMS). Přes velkou vzdálenost proběhlo španělské kolo za účasti dvou našich závodníků – Saša Toloch a Alice Michálková si odvážejí jedno druhé a jedno třetí místo.

Další termínovka WMS bohužel většinou kopíruje termínovku Českého poháru.

4.-5.5. Slovinsko (to se jede ČP v Hradci Králové), 31.5.-2.6. Lotyšsko (ČP Vrchlabí), 6-7.7. Plzeň (opět v termínu ČP, ale tentokrát je to na stejném místě), 21.-27.7. Švédsko (ČP má volno), 28.7.-3.8. Dánsko (ČP opět volno), 24.-25.8. Francie (ČP Maďarsko)

Více o WMS na stránkách MTBO komise

Sezóna vyvrcholí veteránským mistrovství světa v Německu, 3.-6.10. To se bude konat kousek za hranicemi v Rabenbergu v Krušných horách. Centrum závodu je 2,5 Km od Českých hranic. Pevně věřím, že díky „domácímu“ závodu přijede hodně Českých veteránů pobrat medaile.

Pro tuto akci volí většina tradičních účastníků stejný model jako na závodech WMS v roce 2017. Ubytování v ČR – v Perninku – za české ceny a s českou kuchyní. Pokud plánuješ účast – míst v penzionu je zatím dost. Rezervace možná na kekety@seznam.cz

| Zobrazeno 1357x | MTBO v zahraničí | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru