MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Výsledky AMČR MTBO 2006

V sobotu 4.11.2005 se v Mokrovratech u Dobříše jel za zaimního počasí 14. ročník Memoriálu Karla Zemana - vypsaného jako Akademické MČR v MTBO a otevřený závod.
V ženách zvítězila Renata Paulíčková a v mužích Radek Laciga. I přes teplotu těsně nad bodem mrazu, a čerstvý sněhový poprašek, se na celkem třech tratích závodu zůčastnilo 108 borců a borkyň. Poprvé v ČR (možná i na světě?) byl pro MTBO závod použit systém "hagaby" tj. trať se smyčkami. Dle ohlasů si závodníci hromadný start a zvraty v lese užili. Bohužel zima se podepsala na baterkách SI kontrol, a tři v průběhu závodu přestaly fungovat. K dobré pohodě přispěl guláš v ceně startovného a závěrečná tombola, kdy se skoro na každého dostalo...

Výsledky a ukázky map s tratěmi naleznete na: http://svp.digres.cz/mtbo/2006/

| Zobrazeno 5217x | MTBO ČP + MČR | Radek Vondra

Komentáře článku

Napsat nový komentář
RaMach |
Kdo nebyl, nechť lituje !
Byl to krásný závod, dobře postaven, vzrušující Hagaby, s přehledem zorganizován, podpořen počasím (nepršelo, většinou tvrdé cesty), dobrý guláš, plnotučná tombola.
KLádin |
jj, Radek (Vondra) opět potvrdil, že má na skvělé závody patent:-)
Mirek Kalina |
Opravdu skvělej vzrušující závod. Systém hagaby stál za to :-) I počasí nám nakonec přálo, takže určitě nejlepší možné zakončení sezóny na kole.
Seskocil z rude skaly a vyrazil si dech |
Davam za jedna
Pochvalné mručení vysílám na adresu všech Hagaby pořadatelů s šéfem Radkem Vondrou !
Lišácky vymyšlená trať a propracovaná organizace dokazovaly, že to tahle partička nedělá poprvé (pevně taky věřím, že ne naposledy).
Díky!
Hynek

P.S. Díky taky všem, co mě nabízeli pomoc při mém prvním i druhém bodání. Zejména pak jezdci, co mě půjčil samolepící záplatu, abych nemusel patlat lepidlo (to jsem si ještě myslel, že v tý duši je jen jedna díra) a poté druhému borci za lepidlo (to když jsem zjistil, že na mne při pokusu zalepit další dvě díry z tuby fouknul jen studenej vzduch).
kuyel |
přihláška na AMČR 2007
Blahoslavím pořadatele a rovnou se přihlašuju na příští rok do kategorie H- (H bez odpružené vidlice). t
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru