MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Výběrové řízení na kouče juniorské reprezentace MTBO

Komise reprezentace z pověření vedení sekce MTBO vyhlašuje výběrové řízení na kouče juniorské reprezentace MTBO. Dosavadní kouč Háša se k naší lítosti rozhodl v roce 2010 nepokračovat v této bohulibé činnosti a přenechal tak velkou výzvu pro nového člověka. Tímto současně dosavadnímu kouči děkujeme a velmi oceňujeme skvělých úspěchů, které juniorský tým pod jeho vedením dosáhl.

Nový kouč by měl ideálně převzít družstvo na podzim 2009, což je coby dup. Předpokládané trvání kontraktu je 1 rok s vyhodnocením na podzim a možností prodloužení, pokud budou obě strany souhlasit.

Pracovní náplní kouče bude především organizační zajištění JMS a soustředění, sestavení plánu přípravy a rozpočtu a jejich následné vyhodnocení. Prostě takové ty obvyklé bafuňářské záležitosti. Zároveň by ale měl být nový kouč schopen mladým svěřencům pomoci se závodní přípravou, taktikou a technikou. A v neposlední řadě by měl mít dostatečnou míru autority, protože bez toho si u těch mladých neškrtne na Facebooku bude ihned znemožněn...

Odměnou mu/jí bude uznání okolí a sebeuspokojení z dosažených úspěchů. Také se zadarmo podívá do zahraničí, ale na to se již dnes asi nikdo nenachytá.

Jakkoliv z textu možná vyznívá určité zlehčování, berte to pouze jako nadsázku. Tato pozice je míněna naprosto vážně a je klíčová pro budoucí rozvoj vrcholového MTBO v naší zemi. Budeme velmi rádi, pokud se v široké o-bikerské veřejnosti najde několik zájemců, kteří by se tohoto zodpovědného úkolu rádi ujali. Žádosti přijímáme jakoukoliv formou, ale nejlépe mailem víceméně komukoliv z vedení sekce (komise(zavinac)mtbo.cz), a to do 15. září 2009, ať to můžeme osobně probrat na posledních dvou posledních víkendech domácího poháru.

za Komisi reprezentace MTBO
Milan Jirásek

P.S.: Zapomněl jsem zmínit, že součástí kompetencí je i péče o dorostenecký výběr. Vzhledem k nízkému počtu závodníků a malému počtu vrcholných akcí nemá smysl mít dva samostatné výběry.

| Zobrazeno 3501x | Reprezentace | Milan -Smíšek- Jirásek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru