MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Volný den MS/JMS

Dnes je na programu MS/JMS jedna ze, spolu s banketem, nejoblíbenějších disciplín – volný den. Podmínky pro tuto disciplínu jsou dnes naprosto ideální: snídaně do 10:00 a intenzivní déšť bičující celoprosklenou stěnu hotelových pokojů :-)
Ty, kdo mají s intenzívním odpočinkem problém, dnes čeká zasedání komise závodníků, kde za nás nastupuje Vojtěch -Needy- Ludvík, otevřené MTBO fórum, případně povolená pěší návštěva poloembarga pro sprint. A večer tradiční Team Leaders a následně i Melouning s Albertingem.

 

Zítra nám držte palce na longu, který opět bude možno sledovat online od 9:30 (8:30 SEČ). GPS tracking pak bude zpřístupněn v 11:30 (10:30 SEČ) v okamžiku uzavření startovní karantény.

| Zobrazeno 2682x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru