MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Úvodní sraz junior-repre

V listopadu standardně začíná tréninkový cyklus na novou sezónu. Aby svěřenci věděli, do čeho jdou, nejeli jsme se podívat do Pelhřimova, ale do Kostelce nad Černými lesy, kde jsme měli od pátku do neděle (3.-5.11.2017) "Úvodní sraz Juniorské reprezentace a Výběru dorostu pro sezónu 2018". Termín i lokalita byly směřovány do Maudi cupu, což je záruka pěkného počasí :-).

Na programu bylo, kromě účasti na tradičním Maudi cupu, i seznámení s novými akvizicemi mezi dorostenci, informační melouning ohledně plánu přípravy na příští sezónu a ohledně vrcholů sezóny (kdo, kdy, kde, s kým a za kolik) a socializace+regenerace v aqualandu.

Co se týče plánu přípravy na sezónu 2018, ten bude k nahlédnutí v nějakém následujícím samostatném článku (svěřenci a rodiče těch mladších ho samozřejmě co nejdříve dostanou i v e-mailové podobě). A stejně tak se zde ještě objeví i tradiční rozsáhlejší bilancování sezony uplynulé.

Díky všem reprezentantům za účast, Needymu a Kingovi za support a přeju dostatek psychické odolnosti do zimní přípravy.

A uvidíme se v podvečer 5.3.2018 na letišti ;-).

| Zobrazeno 2476x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru