MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Sprint na závěr MS

Sprint přímo v historickém centru města Vilnius zakončil letošní MS a vlastně i celou mezinárodní sezonu. Poprvé ze všech závodů zůstali jak dospělí tak junioři bez medaile, i když ve dvou případech jen o vlásek. Výborné výsledky ale měli  pátý Radek Laciga v M21 a čtvrtý Matyáš Ludvík v M20. Martina Tichovská se na 8. místě nevešla na velké podium jen velmi těsně.

Ve vyrovnaném závodě znamenala každá chyba výrazný posun výsledkovou listinou. Bohužel směrem, který má málokdo rád. To byl případ většiny dalších medailových nadějí ať už Veroniky Kubínové, nebo Kryštofa Bogara. Tak už to zkrátka chodí. Na závod se ale bude asi vzpomínat dlouho, terén byl skutečně unikátní a přímý přenos Litevské televize vypadal na velké obrazovce v aréně opravdu skvěle.

Fotky: Petr -Meloun- Lukavec

| Zobrazeno 2380x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: MS a JMS 2017 - Litva

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Ivana A. |
:-)
Neva :-), však celkově ta parádní akce ,,Chyť si svého králíka,, skončila pro náš tým velmi úspěšně a všem našim MTBO lovcům tedy převelice gratuluji... Dali jste do toho všechno a vezete domů kromě ušáků i spoustu světových medailí a pár litevských brambor - a to se cení! Bylo moc fajn sledovat vše téměř online a držet vám palce. DÍKY VŠEM, užijte si zasloužený banket a domů s tím nákladem opatrně ;-)
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru