MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Smíšené sprintové štafety ME

Dnes se na Mistrovství Evropy uskutečnila oficiální premiéra nového formátu - smíšené sprintové štafety (dvoučlenné, přičemž každý člen jede 2 úseky - WMWM). V elitní kategorii premiérové tituly vybojovala dvojice Finska. Naše dvojice (Renata Paulíčková - František Bogar) dojela na 5.místě.

V dorostenecké kategorii dvojice České republiky (Veronika Kubínová - Michael Német) přečíslila všech 15 dalších startujících dvojic, vybojovala zlato a na dnešním posledním vyhlášení si tak jejich zásluhou naposledy poslechneme národní hymnu.

V juniorech sice dvojice Ewa Haltof - Vojtěch Ludvík předvedla dominanci od startu do cíle, ovšem při posledním vyčtení, kdy už jsme začínali slavit double, byl Vojtěch Ludvík diskvalifikován. Poslední 2 kontroly za diváckou jel v obráceném pořadí. Stejně tak byla diskvalifikována štafeta Švédska, která přijela za námi (za výměnu kola na trati) a vítězství tak připadlo Rusku.

Tím ME 2013 končí. Bylo pro české barvy více než úspešné. Závodníky už čeká pouze závěrečný ceremoniál, banket a zítra celodenní návrat domu.

| Zobrazeno 3545x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Související články: ME 2013 Polsko
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru