MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Sbírka pro Žábu – první příspěvek vyplacen

Jsou tomu bezmála dva měsíce, kdy Hanku Žábu Doležalovou postihl vážný úraz páteře při pádu v závodě na MS. Jak jistě víte, vypsali jsme v její prospěch sbírku ve spolupráci s Nadací OB. Koncem srpna proběhla první výplata ve prospěch Žáby. S potěšením oznamuji, že hodnota vyplacené částky činila 327 611,11 Kč. Rád bych touto cestou poděkoval všem přispěvatelům. Pro mne osobně je velmi příjemným překvapením, kolik dárců přispělo a mám z toho velkou radost.

Ještě větší radost mám pak z toho, jak se Žába vypořádává se svým úrazem. Bylo by naivní se domnívat, že po dvou měsících vyskočí z postele a začne chodit. Ale zprávy, které od Žáby mám, ať osobně, nebo prostřednictvím Facebooku potvrzují, jak velký kus cesty od svého úrazu podnikla. Nyní je na spinální jednotce v Motole a každý den pilně trénuje, "šlape" na kole a provádí spoustu jiných cviků, které ji pomáhají v znovuobnovení činnosti dolních končetin. Také už se sama pohybuje na vozíku a minulý víkend nás navštívila přímo na závodech v Jablonci.

Dobrá zpráva z tohoto týden také zní, že už nebude muset absolvovat další operaci, zlomené obratle dobře srůstají. Každopádně má ale před sebou Hanka ještě dlouhou cestu a určitě bude v následujících měsících potřebovat také psychickou podporu od svých blízkých a kamarádů. Proto se nestyďte a i nadále ji podporujte osobně, telefonicky, či jakkoliv jinak. Více informací o Žábě se dozvíte v příštím článku na tomto webu.

A pokud jde o sbírku, ta bude otevřena do konce tohoto roku. Takže ještě pořád máte možnost přispět. Bohužel peníze jsou až na prvním místě, jak kdysi prohlásil pan profesor z Hradu... což platí dvojnásob, pokud si je zrovna člověk nemůže standardním způsobem obstarat.

Ještě jednou díky všem přispěvatelům!

| Zobrazeno 5057x | Bikeři a bikerky | Milan -Smíšek- Jirásek
Související články: Žába - zranění
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru