MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Road to Português

Možná jste někteří sledovali před pár týdny průjezd konvoje NATO. Odjezd první části reprezentací MTBO na ME a veteránské MS mu však včera konkuroval. Dodávka z Moravy se vydala napříč republikou směr hlavní město, cestou nesbírala pokuty, ale kola reprezentantů. U Melouna na ní čekala sparingová kámoška, se kterou stráví celých devět dní, z toho čtyři na cestě. Nutno podotknout, že večer probíhalo mohutné naloďovaní do obou holek. V sobotu ráno se lehce po šesté vydaly na cestu. Dodávkami jede veteránská a část juniorské reprezentace. Dospělí, dorost a zbytek juniorů odlétá až v neděli. Dle předpovědi počasí budou potit krev, ale jak tvrdili při odjezdu, stojí jim to za to. Tak hodně štěstí!

Program:

Neděle – příjezd
Pondělí – sprintové štafety (senioři), model
Úterý – sprint (dorost, junioři, senioři, veteráni)
Středa – middle (dorost, junioři, senioři, veteráni)
Čtvrtek - volný den
Pátek – long (dorost, junioři, senioři, veteráni)
Sobota – štafety (dorost, junioři, senioři, veteráni)
Neděle – odjezd

Celou akci můžete sledovat online na stránkách závodů a fotky se budou průběžně objevovat zde.

| Zobrazeno 4167x | Reprezentace | Ivanka Prchalová

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Ivana A. |
Přání :-)
Tak ať mají všichni nejen sluníčkové počasí, ale i zážitky a pocity z lesa ;-) Ať se daří všem stejně dobře jako dnes Martince a Chláďovi... Gratulace držím palce!
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru