MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Před prací legraci (O-Gala a Valná hromada)

O víkendu se vyhlašovalo, tančilo a bafuňařilo. Proběhl všeorienťácký ples O-Gala s vyhlášením Ankety 2014 a Valná hromada ČSOS.

O-Gala se konalo v pátek večer v Brně v luxusním prostředí hotelu Voroněž. Pochválit je třeba především vyhlášení Ankety, kterým byli pověřeni prověření profesionálové ze sportovní redakce České televize, především pak Petr Kubásek se svými novinářsky záludnými otázkami :-).

V kategorii dospělých zvítězil v Anketě 2014 Jiří Hradil (SKOB Zlín), v juniorech Veronika Kubínová (TJ Slovan Karlovy Vary) a mezi dorostenci Andrea Kameníková (OK Jiskra Nový Bor).

Senioři:

1. Jiří Hradil (SKOB Zlín)
2. Martina Tichovská (USK Praha)
3. Marek Pospíšek (TJ Tesla Brno)

Junioři:

1. Veronika Kubínová (TJ Slovan Karlovy Vary)
2. Kateřina Nováková (OK24 Praha)
3. Tomáš Staněk (LKT80 Šumperk)

Dorost:

1. Andrea Kameníková (OK Jiskra Nový Bor).

Nejdříve zábava a pak až práce, takže bafuňáři se v sobotu dopoledne přesunuli do Prahy na Strahov, kde se konala Valná hromada ČSOS. Koho by zajímalo co a jak, může si počíst v usnesení.

P.S. Omluvte sníženou kvalitu fotografií pořízených telefonem. Reprezentativní fotografie budou jistě k dispozici díky na O-Gala přítomnému RaMachově fotokombajnu.

| Zobrazeno 4412x | Bikeři a bikerky | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru