MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Pozvánka na Český pohár do Heřmanova Městce

Po medailových žních a parádních výkonech našich reprezentantů na nedávném mistrovství světa v Rakousku, se i vy můžete blýsknout zářivou formou, kterou jste celé prázdniny pečlivě ladili. Za MTBO zážitky již nemusíte cestovat do zahraničí - hned první víkend po začátku školního roku pro vás chystáme trojici závodů ČP MTBO v Heřmanově Městci.

8. – 9. září vás čeká trojice závodů v Heřmanově Městci a jeho okolí (Praha 120km, Brno 150km). Centrum a zázemí závodu je v autokempu Konopáč, kde se zároveň můžete ubytovat ve stanech, karavanech, chatičkách i na pokojích. Po závodě se můžete schladit v přírodním koupališti nebo navštívit jeden z místních výčepů.

Autokempink Konopáč

Víkendový program začne v sobotu dopoledne middle, odpoledne na vás čeká sprint. V neděli závodníky čeká královská disciplína, tedy long. Lesní terén je zvlněný se středně hustou sítí cest různorodé kvality. Sprint vás však zavede mimo jiné i do zámeckého parku. Všechny 3 závody se pojedou na krabičkách v režimu BEACON, tedy s možností ražení na 20 – 40 cm v případě použití SIAC čipu.

Informace k závodům hledejte na ORISU nebo případně na Facebooku - termín přihlášek je do neděle 2.9.

Přijeďte si zazávodit s těmi nejlepšími, s vašimi kamarády, sami se sebou nebo si prostě jen užít jízdu na horském kole s mapou. Těší se na vás Sporticus Orienteering Team.

Leták ČP MTBO Konopáč

| Zobrazeno 2772x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Nikolas |
SPECIÁLNÍ PŘEDPIS
"Při závodě ve sprintu, který se koná v zámeckém parku, kde je běžně pohyb cyklistů úplně zakázán, platí
přísný zákaz jakéhokoliv pohybu mimo cesty vyznačené v mapě (včetně přebíhání)."

Týká se to pouze samotného pohybu v zámeckém parku, nebo zákaz platí pro celý sprint včetně přilehlého prostoru?

Dík.
Miroslav Kalina |
Zákaz přebíhání platí pro celý závod sprintu, tedy jak zámecký park, tak přilehlý les.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru